Sabit Hat İle En Uygun Operatör..

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sabit Hat İle En Uygun Operatör..
Arkadaşlar Uzun süredir turkcell kullanıyorum fakat sabit hatla bir konuşmamda ortalama 70-80 kontör gidiyor 14-15 dk'da :ehe:

Bu kadar zaman konuşacağımı düşünürsek en uygun hangi operatör olur ve dakikası kaç kontöre gelir?? :oke:

denizhanxx

denizhanxx

Üye
bildiğim kadarıyla avea...turkcell de sabit hatlar dakikası 10, telsimde 11 ama avea'yı tam bilmiyorum,sadece daha az diye biliyorm

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Az önce biraz araştırma yaptım ve telsim-avea arasında şu farkı gördüm...

Avea:

Telsim:

Bunlar 2 operatörün sabit hatlara en uygun tarifeleri.. Sanırım aveanın mobil avantaj tarfesi en uygun olanı.. :box:

denizhanxx

denizhanxx

Üye
yine sen kendi sorunu kendin yanıtlamış oldun..,, :artı: :oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aslında araştırma yapınca hiç sormaya bile gerek kalmıyor.. :ehe:

Peki yeni bir avea hat ne kadar onu biliyor musunuz?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sıfır avea kontörlü hat ne kadar bilen arkadaş yok mu?? :(

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Ben TurceLL kulannıyorum

Sabit telefonla Dakikası 4 kontöre konuşuyorum Cepten CEbi aramak gibi yani

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
O nasıl oluyor benim tarfiem bizbizecell ama aşırı derecede kontör gidiyor sabit hattı arayınca.. :wacko:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Nov 6 2005, 01:34 PM
Sıfır avea kontörlü hat ne kadar bilen arkadaş yok mu?? :(
[post=205310]Quoted post[/post]​

Bende GNÇTRKCLL var herhalde bunun yüzünden dk 4 kontöre konuşuyom bilmiyom :D her çıkan kampanyaya üye olduğum için olabilir

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Alla alah bende de gençturkcell var.. :wacko:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Karar verdim avea alıyorum yarın ve mobilavantaj tarfesine geçiyorum çünkü tüm operatörler 3 kontör onda... :)

Ayrıca birde 750 kontör alacam nette baktım 63 ytl gözüküyor neyse peki bana 750 sms bedava mı gelecek???

hasisa

hasisa

Üye
turkcell dakikası 4 kontör

Caine

Caine

Üye
aveanın eski cep öğrenci aboneleri yüklediği kadar sms kazanıyordu ama yanlış değilsem bu değişdi ve ayda bir defalık sms kazanıyosun ve gene yanlış değilsem sıfır avea hat 29 ytl ;)
haaa dediğin gibi 750 knt alırsan 750 sms kazanırsın ama ben eski abonesi olduğum için ne kadar yukjlersem o kadarda sms geliyor ve şu anda tlfde yaklaşık 3.500 civarı sms birikmiş durumda :DD

aveanın bu avantajlarını görüğüm ve farkettiğimden beli turkcell hattım acılmadı ve umrumdada değil :eksi: en iyisi aveaaaaaaaaaaaaaa :artı: van kardeşim şimdiye kadar beklemen hata benceee ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Avea aldım dün gece 25 ytl ama hala açılmadı.. :(

Caine

Caine

Üye
hayırlı olsun kardeş zor olanı bitirmişsin :DD umarım hep iyi haberler alırsın ;)

ibonline

ibonline

Üye
bencede avea en iyisi
gerci bizdede yok yok
telsim turkcell avea hepsinde ögrenci var :DD

Aeon

Üye
Evet avea şu anda en avantajlısı gerçi bende turkcell de var ama en çok aveayı kullanıyorum :starwars:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2 telsim;

1 Turkcell;

1 Avea var.. :ehe:

cepix

cepix

Üye
1.turkcell
2.avea

Avea Mobil Ögr kullanıodum avea cozuttu iyice tel açık ama ulaşılamıo uyarısı veriomuş arayanlara müşt hizm arıorum en aşşa 7-8 dk baglanıyor bayramda fln sms çekiorum sabah gidior avea'ya mail attım gelen cevabı okusanız gülersiniz efendim sorunlarımız giderilior altyapı sorunları war v.s v.s sen tarkana milyonlarca dolar verirsen öyle olur...
Bayramda turkcell aldım süper turkcell gibisi yok her ne kadar kazıkta olsa telefon'un amacı nı gerçekleştirio avea gibi diil :)

ibonline

ibonline

Üye
bu durum malesef telsimdede mevcut
ondada iletişim gercekten zor.yani sebeke sanki kaldırmıyor iletişim konusunda turkcell en iyisi ama birde ucuz olsa