Saatlerde Hayvan İzleri

 • 2 Mayıs 2011
 • 909 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Le Cirque Animalier de Cartier Koleksiyonu'nun (Cartier Hayvan Sirki) en özel tasarımlarından biri. Bu eşsiz timsah motifli saat beyaz altın, pırlantalar ve zümrütlerden oluşuyor. Bu seride bütün hayvanların gözleri zümrütlerle süslenmiş. Seri beyaz altın, pembe altın, bolca pırlantadan oluşuyor ve bu saatler 3 metreye kadar su geçirmez olma özelliği taşıyor.  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >  < Resmi açmak için tıklayın >
  Frog
  Boucheron ormanının en güzel öğelerinden biri, mavi kalsedon kadran üzerinde bütün ihtişamıyla yer alan pembe bezeli kurbağa. Kurbağanın sevimli ifadesi saniyeyi gösterirken, hareket eden bir gözle pekiştirilmiş. Pırlanta bezeli beyaz attın saatin kasasında yer alan nilüfer ve kadrandaki kurbağa, safir, savorit ve yakutlarla süslenmiş. 42 adet pırlantanın yanı sıra, 351 değerli taş kullanılarak yaratılan bu eşsiz saatte pembe karung kayış tercih edilmiş.


  < Resmi açmak için tıklayın >

  Animal Kingdom Collection
  150. yıldönümünü kutlayan Chopard, hayvan temalı bir haute joaillerie koleksiyonuyla kreatif başarısını pekiştiriyor. Karşı konulması güç, afacan mango hırsızı makak maymunu, bir sarmaşığa asılmış, sallanarak diğer meyvelerin üzerine atlamaya hazır bir görünüm sergiliyor. Seride birçok sevimli hayvan da var.


  < Resmi açmak için tıklayın >  < Resmi açmak için tıklayın >

  Chameleon
  Bukalemun, Boucheron'un çılgın ormanının en renkli ve ortama en hızlı uyum sağlayabilen üyesi. Yakut, rengarenk safirler ve savoritlerle süslenmiş bukalemun, minik bir sinekle sembolize edilen, her bir saniye geçtikçe diliyle onu yakalamaya çalışıyor. Boucheron'un Crazy Jungle koleksiyonunda yer alan Chameleon'ın 173 adet taş kullanılan sedef kadranı, beyaz altın kasayla çerçevelenmiş ve pembe karung kayışla bütünlük sağlanmış.  < Resmi açmak için tıklayın >  Panthére Secréte
  Cartier&#8217;in Secret Hours (Gizli Saatler) koleksiyonundaki şiirsel yaklaşımının en güzel temsilcilerinden olan bu mücevher saatte, Cartier'nin ikonik panteri zamanı saklayıp ortaya çıkararak, onunla adeta saklambaç oynuyor. 2,7 karat pırlantanın kullanıldığı Cartier'in saklı panteri, kapalı haldeyken mükemmel bir bilezik görünümünde.


  < Resmi açmak için tıklayın >  < Resmi açmak için tıklayın >   


  Yazan: s@hr@
  minoo ve buketcik bunu beğendi.
 2. teşekkürederim:bigstar:
   
 3. Rica ederim :lol
   
 4. Var yaa bayıldım çok şirinler :D:D:D
   
  s@hr@ bunu beğendi.
 5. Ben de bayıldım :salincak:
   
  minoo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 10:12