Saat Alırken Stok Durumu!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Heimdalll

Heimdalll

Üye
    Konu Sahibi
Saat Alırken Stok Durumu!!!
Saat&saat, konyalı saat gibi yerlerden saat alırken stok bulundurmadıklarını, vitrinde bulunan ürünü vericeklerini söylüyorlar, o kadar para verip vitrindeki ürünü almakta biraz enayilik geliyor, kapalı hiç açılmamış kutu istesem depodan hiç açılmamış ürün gerirtebilirmiyim ? Bilgisi olan var mı ?

Karavelaa

Üye
Saat&saat, konyalı saat gibi yerlerden saat alırken stok bulundurmadıklarını, vitrinde bulunan ürünü vericeklerini söylüyorlar, o kadar para verip vitrindeki ürünü almakta biraz enayilik geliyor, kapalı hiç açılmamış kutu istesem depodan hiç açılmamış ürün gerirtebilirmiyim ? Bilgisi olan var mı ?
Stokda yoksa depodan nasıl verecekler ?

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye

Vitrin, teşhir vs. kesinlikle tavsiye edilmez.
Aslında sistemleri varsa ürünü sorgulatabiliyorsun ve hangi mağazada varsa oraya yönlendirebiliyorlar.
Olmadı alternatif mağazaları araştır, özellikle online.

Heimdalll

Heimdalll

Üye
    Konu Sahibi
Demek istediğim adam bana diyorki, magazada her üründen bir tane, oda vitrinde varmış, magazada milyarlık mal oldugundan stok yapilamiyormus, almak isteyenede vitrindeki saat satiliyormuş, simdi bende herkesin eline alip kurcaladigi bir şeyi almak istemiyorum, depodan hiç kullanılmamış isteme gibi bir hakkim var mi ?

Karavelaa

Üye
Demek istediğim adam bana diyorki, magazada her üründen bir tane, oda vitrinde varmış, magazada milyarlık mal oldugundan stok yapilamiyormus, almak isteyenede vitrindeki saat satiliyormuş, simdi bende herkesin eline alip kurcaladigi bir şeyi almak istemiyorum, depodan hiç kullanılmamış isteme gibi bir hakkim var mi ?
Depoda da olsa stok olarak gözükür zaten.Adamlar satmak için can atıyor :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
sıfır kutusunda alacan saatte ayarlanmış pili üzerinde çalışır durumda oluyor
şimdi onlarada ikinici el ürün mumelaesimi yapalım

Üst Alt