S8530XXLA1 polonya fwsi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
S8530XXLA1 polonya fwsi

rarpass: samfirmware.com

arkadaşlar polonya kiese düşen fw suan yukledım içinde türkçede var baglantı ayarlarını elle yapmak gerekıor ama cok serı olmus tavsıye ederım :)

• Beğen
Tepkiler: Yigit315 ve Skaptan

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
paylaşım için teşekkürler

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekkürler

ne demek ustad yukledım suan gayet ıyı ıcınde turkcede var temız fw gıbısı yok :) nasılsa mesaj lımıtı artırmayı, call recorder ı yapmayıda ogrendık :)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici

klambery

Üye
ne demek ustad yukledım suan gayet ıyı ıcınde turkcede var temız fw gıbısı yok :) nasılsa mesaj lımıtı artırmayı, call recorder ı yapmayıda ogrendık :)

call recorder dedigin olayı nasıl ayarlayabilirim bende sikayetciyim msj kapasitesinden :S

Waveman

Waveman

Üye
Telefonun brick olma ihtimali var mı?

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun brick olma ihtimali var mı?

telefon neden brıck olsun ? vawe 2 telefonu vawe 1 yazılımı atmaya calısırsanız olur ? yanlız bı dosya eklersenız olur? usb suruculerı yanlız yada eksık yuklersenız olur , onun dısında brıck olmaz !!

asi_gen07

asi_gen07

Üye
yükledim bence gayet iyi..ayrıca yükleme işlemi yapacak arkadaşlar korkmasınlar çok basit bir işlem ..polonya fw sinde türkçe dilde var..
ayrıca birick olma ihtimalide yok ...benim yükleme yarıda kalmıştı ama loader programı telefonu her halükarda görüyor..

ceycey111

ceycey111

Üye
İşini doğru yaptıktan sonra çok kolay öyle büyütüldüğü gibi diil
usbleri yükleyin birde işlemi elektirik kesintisine önlem olarak laptopta yapın bişi olmaz

mustez

Üye
slm wave 1 ispanya fw indirdim nasıl kurucaz multiloaderlemi?

asi_gen07

asi_gen07

Üye
slm wave 1 ispanya fw indirdim nasıl kurucaz multiloaderlemi?
evet v5.65 ile fw deki dosyaları rasgele programa sürükle bırak onlar yerini buluyor otomatik olarak .LSİ ve download işaretli olacak port scan yap telefonu görünce download bas 15 20 dk da işlem tamam..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt