S8530 bada 2.0 icin kies ten güncelleme yapan arkadaşlar.. Görüşleriniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

besttepe

Üye
    Konu Sahibi
S8530 bada 2.0 icin kies ten güncelleme yapan arkadaşlar.. Görüşleriniz ?
Arkadaşlar güncelleme yapanlar varsa görüşlerini paylaşabilirler mi :)

besttepe

Üye
    Konu Sahibi
Ben yukledm arkadaslar hayvan gbi kasılıyor tel suan yazarken bile nasl kasıyor teli ust bar inerken kasıyor menuden dgerine gecerken aynı sekilde appstan bsey indirirken cok beklyrm net yavas acayip sekilde sarj yiyor tel lanet sana bu kadar bekledik bu mu yaptgn

besttepe

Üye
    Konu Sahibi
ek olarak mesaj yazarken tam alt satira gectigm an tel kaslyr ve ayni harften 2 tane ckyr bu nasl is turbo fly dye oyun yukledm kendlgnden oyunu kapatyr

afsim

Üye
Arkadaşlar, ben kies ten güncelleme yaptım, gayet memnunum ,yalnız 1.0.2 de olan bazı özellikler (telefon görüşme dakika sayacı yok) kasma olmadı bende, gayet hızlı çalışıyor.
Oyunlar da sorun var ,bazı oyunlar açılıyor fakat başlamadan kapanıyor mesela ''asphalt6.''ve bir kaçtane daha şimdi hatırlayamadım.
bunun dışında
BADA2.0 gayet düzgün çalışıyor.

asi_gen07

asi_gen07

Üye
ml ile yükleyin bende hiç sorun yok...kiesten yaptığım bütün yüklemelerde sorun yaşamıştım.

lahmacun

Üye
dakıka sayacı ayarlar/genel/kullanım kısmında var.
sahte arama yok, biraz kasma var maalesef

ffac

ffac

Üye
sanırım benimkide kasıyo bende pek memnun kalmadım ama görsel olarak harika bence alışılabilinir

hesenefendi

Üye
bence türkiye sürümü beş kuruş etmez. eğer yeni bir güncelleme olmazsa çekilmez.

hiko1979

Üye
aynen katılıyorum yeni güncelleme olmazsa görsel bir çöp sadece.

hamdiertan

Üye
evet benim telefon da acayip kasıyor. Hiç beğenmedim. Rahat çalışsa 1.2'nin birçok açığını kapatmışlar asında.

velociraptor73

Üye
Ben bugün gördüm güncellemeyi ve Kies'ten yüklemeye başladım. Önce 30 yakın indirdi, sonra kuruluma geçti. Telefonda yazılım simgesi geldi ve telefon yeniden başladı. Sonra kies açıldı tekrar ve yedekleme istedi. Yedeklemeyi yap dedim 4 tanesini geçti 45 dkdır 22 mesajı yedeklemeye çalışıyor. Hala bekliyorum. Telefon şuan 1.2 gözüküyor ve değişen bir şey yok. Hiç bir özelliğide çalışmmıyor. Hala kiese bağlı bekliyorum.

kadirdaylight

Üye
Ben bugün gördüm güncellemeyi ve Kies'ten yüklemeye başladım. Önce 30 yakın indirdi, sonra kuruluma geçti. Telefonda yazılım simgesi geldi ve telefon yeniden başladı. Sonra kies açıldı tekrar ve yedekleme istedi. Yedeklemeyi yap dedim 4 tanesini geçti 45 dkdır 22 mesajı yedeklemeye çalışıyor. Hala bekliyorum. Telefon şuan 1.2 gözüküyor ve değişen bir şey yok. Hiç bir özelliğide çalışmmıyor. Hala kiese bağlı bekliyorum.

Şuan aynı sorunu bende yaşıyorum siz nasıl çözdünüz yada çözebildiniz mi? Ben bağlantıyı kesip baştan başladım bu sefer mesajı yedekleme dedim ama bu sefer diğerlerinde takılıyor.. 35dk oldu yaaa

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici

kadirdaylight

Üye
Kies güncelleme yaparken ilk önce şebekesi çalışmayan 1.2 fwsi atıyor yedeklemeyi soruyor ve yedekleme bittikten sonra size sorup 2.0'a yükseltiyor. Yedekleme niye o kadar uzun sürüyor bilmiyorum. Eğer hâlâ bitmediyse ve Kies'le yükseltmek istemiyorsanız şu konuyu inceleyin::QUOTE]

Teşekkür ederim ama sinirden yedekleme kısmını atladım giden gitsin dedim ben bu bada'nında samsungunda taaaa amk..(Yeni Spor Gazetesi) .....

tohumluklu

tohumluklu

Üye
Arkadaşlar yedekleme yapmadan yükleyin hem daha erken yükleme yapar hem de fazla kasma yapmaz.

baby_face_

baby_face_

Üye
bende hollanda fm sini yükledim ml ile gayet stabil çalışıyor türkçe dil seçeneǧide mevcut, polaris office mssenger ve premium social hub gyet memnunun

Hakanmtn54

Hakanmtn54

Üye
ben bu aksam yapacaktim herkesde boyle sorun varsa yapmayayim o zaman boyle sacma sapan birseyi neden yayinliyor samsung

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt