S8500XXJK1 Güncellemesi Geldi.. 12 Kasım 2010

Sponsorlu Bağlantılar

silver021

silver021

Üye
Peki o özellik için programmı yüklicem yoksa bi ayardanmı açıcam?

Klavyede TR var altta. Ona uzunca basılı tutun. önünüze seçenekler çıkıcak. T9 ve swype aynı anda açılıor zaten. öngörücü yazı özelliği etkinleştirin.

matrax-0052

Üye
Klavyede TR var altta. Ona uzunca basılı tutun. önünüze seçenekler çıkıcak. T9 ve swype aynı anda açılıor zaten. öngörücü yazı özelliği etkinleştirin.

Çok saol kardeşim valla şeytanın aklına gelmezdi ona uzunca basmak:D

senam38

Üye
yooo fake değil swype özelliği o. ayrıca t9 öngörücü yazıyla devreye girior. JID sürümünde JJ9 a geç tavsiyemdir sana.
bendede jıd yüklü kardeş ne gibi arklılık var aralarında anlatırsan sevinirim

ilhans67

Üye
arkadaşlar yüklemeyi yaptım güzel oldu ama facebook kısayolu yok busürümdemi yok yoksa ben yanlışlıkmı yaptım ?

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

cesurmahkum

cesurmahkum

Üye
arkadaşlar herhangi bir sorun yaşayan oldumu bu güncellemeden dolayı?
bilgilendirirseniz sevinirim

edom23

Üye
Slm ben foruma yeni katıldım.kameradaki sorun jj9 da mı yoksa jk1 demi oluyor? Bilgi verirseniz sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

bir sorunun daha var acil cevap bekliyorum telefonumu xxjıd sürümüne yükselmet isterken herşeyi yaptıktan sonra com uzantısında birkaçdefa çubukta hareket oldu sonradownload modda reset attıktan sonra eror port diye yazıyor yüklemeye devam etmiyor çok korktum yazılım bozuldu diye ama çok şükür bişey olmadı.işletim sistemim win7 64bit bundan olabilirmi acaba bilen bigi verirse sevinirim.

eccho

Üye
merhaba.. jıd yuklu iken buradan jk1 surumunu yukledim, hersey guzel de kamera gitti :) kamera basarısız diyor neden acaba??

merhaba.. jıd yuklu iken buradan jk1 surumunu yukledim, hersey guzel de kamera gitti :) kamera basarısız diyor neden acaba??

eveet son durumum sudur ki;
telefonu yurtdışından (libyadan) almıştım, önce xxjid sürümü yükledim multiloader ile, sonra da jk1 ile güncelledim. jid varken fena değildi, ama pil cabuk bitiyordu, wi-fi sorunluydu, jk1 de gerçekten hızlandı, pil de güzel oldu fakat kamera gitti.. kamerayı açmaya çalışınca kamera başarısız diyor.. sonra bu csc olayını gördüm, bada 1.2 de direkt olarak pre-konfigurasyondan telefona reset atıp değiştirilebiliyor diyordu, zaten olan olmuş bi de bunu yapalım dedim ;) , orada da TUR yoktu benimki de KOR işaretliydi, ITV yaptım telefon resetlendi ama kameraya bi etkisi olmadı doğal olarak:)) bunları neden yazdım, sanırım artık sıkıldım, şimdiricam su ki orjnal halime dönebilirmiyim?? ya da tur versiyonunu forumda anlatıldığı gibi tekrar yüklesem daha iyi mi olur? product kodda BAAITV yazıyor ve bu sanırım değiştirilemiyormuş bu konuda açıklayıcı bilgi verebilirmisiniz?? teşekkür ederim şimdiden..

beyazsoy

Üye
türkiyede çıkan en son güncelemeyi kulanıyordum.. resmen eziyetmiş eski, sürüm..

birkez internete daha rahat baglanıyorsunuz..

samsung app ye daha rahat baglanıyor..

bulundugum yerde şebeke problemi vardı.. bunda 3g çekimi daha başarılı artık eskisi gibi zorlanmıyorum..

samsung app de sürekli sorunlar çıkar büyük boyutaki programları indiremezdim.. şimdi hiç problem yaşamıyorum..

menü geçişleri çok ama çok başarılı

10 saate farketiğim farklar bunlar.. kesinlikle normal güncelemeyi bırakın ..

mtunc52

mtunc52

Üye
Acil Yardım lütfen flaşlarken en alttaki PFS yi işaretlemişim sonunda FOTA bilmemne hatası verdi ekran bembeyaz oldu ve açılmıyor tekrar JJID ye flaşladım ama yine FOTA engine 2.0 .... falan hatası veriyor ne yapmalıyım

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Acil Yardım lütfen flaşlarken en alttaki PFS yi işaretlemişim sonunda FOTA bilmemne hatası verdi ekran bembeyaz oldu ve açılmıyor tekrar JJID ye flaşladım ama yine FOTA engine 2.0 .... falan hatası veriyor ne yapmalıyım

fu ll flash at.

aybarsceyhun

aybarsceyhun

Üye
arkadaslar pekı bu guncellemeler ne kadar sureyle yenılenıyor her ay guncellenıyor mu?

tombilix

Üye
videodaki gibi yapıyorum ama boot v.s. dosya isimleri videodaki gibi çıkmıyor hangi dosyayı seçeceğimi bulamıyorum nasıl olcak.yardıma ihtiyacım var

valla pişman oldum yükseltmeye kalkıştığım için.

tel. açılmıyo tüm bilgiler gider mi acaba?

valla pişman oldum yükseltmeye kalkıştığım için.

tel. açılmıyo tüm bilgiler gider mi acaba?

madator

Üye
üsten lsi işaretli olduğuna ve downloadı işaretlediğinden emin misin

tombilix

Üye
evet eminim tekrar tekrar denedim olmadı şimdi yeniden indiriyorum ilk sürümü kurmaya çalışcam.kieste denedim yine hata veriyo

sizce en iyi wave sürümü hangisidir.tecrubelerinizden yararlanmak istiyorum.
bir de linkini verebilirseniz çok iyi olur ama olması gerek çünkü kies yükseltmesi yaparken hata verdi ve şu an cihaz açılmıyor.

oytun90

Üye
iyi günler başarılı bir şekilde flasladıktan sonra telefonu kapıyorum sim kartı takmak için ama hep download moda giriyor..napabilirim?şimdiden teşekkür ederim

romess

Üye
Benim telefon bada 1.0.2 ve 8500JVJK1/8500JVJJ1 versiyon ne demektir bu şimdi ...? jk1 mi yoksa jj1 mi? Ayrıca daha önce yazdım ama cevap alamadığımdan tekrar sormak isterim.... flash yaparsak XX versiyona geçirebiliyor muyuz.. ve herhangi bir sorunda tekrar orjinal roma dönebiliyor muyuz yani jv ye..? Teşekkürler..

agimnat

Üye
Orjinal versiyondan çıkmayın derim. Sonra tam bir maceraya dönüyor. Geri dönüşler de oluyor ama problem yaşama riskiniz çok yüksek. Zaten 1.2 güncellemesi çok yakında gelecek diyorlar. Selamlar.

tombilix

Üye
valla orjinal yükleyeyim dedim ama hata verdi telim serviste çok memnundum ama soğudum valla bu olay olunca.bir daha samsung almam basarım parayı ama sorun yaşamam iphone a kurban olayım .

Üst Alt