S7 edge wi-fi bağlantı ve internet sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
    Konu Sahibi
S7 edge wi-fi bağlantı ve internet sorunu
Öncelikle herkese kolay gelsin. Tefonum s7e 2 yılını doldurdu ve şuanda bazı sorunlarla karşı karşıyayım. 1. Si telefonum wifiden bağlantı sorunu yaşıyorum örnek vereyim mesela googleye giremiyorum ama google playdan uygulama indirebiliyorum yada youtubeye girebiliyorum ama bi haber okuma sitesine giremiyorum. Aynı şekilde galaxy apps a da bağlanmıyor sunucularla veriyi eşlemiyor. Ama mobil veride sıkıntı yok her türlü giriyor. Vpn açıp wifiye bağlanmışsam her türlü işimi görebiliyorum ama vpn yi kapatınca wi-fi den inyernete bağlanamıyorum 2. Si telefonu sıfırlayıp kuruyorum bir müddet sıkıntı yok 1 hafta sonra google playdan uygulama indirmemeye başlıyor indiriliyor diyip kalıyor. Bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz telefon s7 edge yurtdışından aldım imei kayıtlı. Garantisi kapandığı için artık son çare olarak rom bile atabilirim tabi doğru yönlendirmeyle. Lütfen yardımcı olun.

arslan3332

arslan3332

Üye
bu konuda net fikrim yok ama sorun modem kaynakli gibi gorunuyor detayli aciklamak gerekirse modem saatin yanlis oldugu icin bazi sitelerde veya uygulamalarda problem cikartabilir modem arayuzune girip saati kontrol et yanlissa duzelt sorunun devam eder ise tekrar yaz

Üst Alt