s60v5 fifa 13 lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bbeerrkkaann

bbeerrkkaann

Üye
    Konu Sahibi
s60v5 fifa 13 lazım
Arkadaşlar bana s60v5 için Fifa 13 lazım şimdiden teşekkürler

Preloader

Preloader

Üye
Önemli değil dostum ama s60v5`e fifa 2013 gelmedi RF2013 geldi ;) istersen link veriyim?

İYİ FORUMLAR :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Arkadaş Yanlış biliyor var s60v5 Göre Buyur Link Kayatb a tıkla indir Iyi oyunlar :)

bbeerrkkaann

bbeerrkkaann

Üye
    Konu Sahibi

benim model s60v3 sana yardım etmek istedim sadece yarım ekransa şansına küs o zaman :)
Sağ ol kardeşim. Real football 2013 kurayım bari.Bide anlamadığım şu çıkaracakları en fazla 1,5 mb lık oyun onu da neden çıkarmıyorlarsa artık?

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

Sağ ol kardeşim. Real football 2013 kurayım bari.Bide anlamadığım şu çıkaracakları en fazla 1,5 mb lık oyun onu da neden çıkarmıyorlarsa artık?

Bende anlamdadım ki bi adam gibi gameloft oyun çıkartıyor oda 2-3 haftada bi oyun

Baysan17

Üye
rf 13 kurdugunuzda yarm ekran çıkıyor bu sorunu gidertmek için ayarlar-uyg.yöneticisi-yüklü uygulamalardan rf 13 ü bulup seçeneklerden süit ayarlarına girip ekran üstü klavyeyi kapalı yapın sorun ortadan kalkar

Preloader

Preloader

Üye
rf 13 kurdugunuzda yarm ekran çıkıyor bu sorunu gidertmek için ayarlar-uyg.yöneticisi-yüklü uygulamalardan rf 13 ü bulup seçeneklerden süit ayarlarına girip ekran üstü klavyeyi kapalı yapın sorun ortadan kalkar

Dostum dediklerin doğru fakat bu oyunda yarım ekran sorunu yok.Yine de diğer bilmeyen arkadaşları aydınlattığın için teşekkürler.

HERKESE İYİ FORUMLAR :D

erenwolf

Üye
fifa 13 ün demosunu indirdim tam ekran açtı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...