s60v5 e hüzünlü veda...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
s60v5 e hüzünlü veda...
Arkadaşlar değerli maxicep üyeleri yaklaşık 3 4 yıldır s60 serisi telefonlar kullandım (6630 3230 n80 5800) ve aralarındaki en iyisi n97 32gb mi bugün sattım :( artık başka bi işletim sistemine geçmeyi düşünüyorum ha s60 serisi telefonlardan memnun kalmadım mi tabi ki memnun kaldım (3230 ve 6630 oyun pro yüklemeden dolayı işlemcileri yandı) hatta n97 için neler buldum neler ne prolar ve görsellik veren yazılımlar ama artık günümüz cağınıda yakalama vakti geldi diye düşünüyorum o yüzden bu 4 sene içinde s60 konusunda bana yardımcı olan ve olmaya çalışan arkadaşlarıma teşükkürler...

(arada ziyaretinize gelirim :) )

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ne yapalım :p

frk uzn

frk uzn

Üye
n8 veya n9 la devam et

nokia c6-01 de olur c7 de olur

marist

marist

Üye
HayırLısı OLsun Kardeşim :D

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
Bende satmayı düşünüyorum da kaça sattın ? :)

.SeRDaR.

.SeRDaR.

Üye
Hayırlısı olsun.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Lan o nasıl konu başlığı oyle! Ben de güncelleme geldi sandım :vur

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Arkadaşlar değerli maxicep üyeleri yaklaşık 3 4 yıldır s60 serisi telefonlar kullandım (6630 3230 n80 5800) ve aralarındaki en iyisi n97 32gb mi bugün sattım :( artık başka bi işletim sistemine geçmeyi düşünüyorum ha s60 serisi telefonlardan memnun kalmadım mi tabi ki memnun kaldım (3230 ve 6630 oyun pro yüklemeden dolayı işlemcileri yandı) hatta n97 için neler buldum neler ne prolar ve görsellik veren yazılımlar ama artık günümüz cağınıda yakalama vakti geldi diye düşünüyorum o yüzden bu 4 sene içinde s60 konusunda bana yardımcı olan ve olmaya çalışan arkadaşlarıma teşükkürler...

(arada ziyaretinize gelirim :) )

Anlaşılan s60v5 serisinin tüm özelliklerini tam kullanmışsın bence symbian 3 e geçme zamanı geldi androide sakın geçme.Fiyat sorun değilse 701 al .Ha fiyat uygun olsun diyorsan 603 al.Bence ilk seriden alma c6,c7,n8 vs.

Symbianize

Symbianize

Üye
Bencede symbian 3 e gec pişman olmazsın

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
benim de c5-00 işlemcisi bozuldu. 80 lira istiyo telefoncu.

Reexecution

Reexecution

Üye
hayırlı olsun.Bence symbian^3 ya da androide geç n9'u felan boşver.Android çok ram yiyor diyorlar sen bilirsin:)

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
Bende satmayı düşünüyorum da kaça sattın ? :)

300 kardeşimde benim ki kasadan sıkıntılıydı değişmesi lazımdı

---------- Eklendi @ 11:01:51 ---------- Yazıldı @ 10:58:48 ----------

Anlaşılan s60v5 serisinin tüm özelliklerini tam kullanmışsın bence symbian 3 e geçme zamanı geldi androide sakın geçme.Fiyat sorun değilse 701 al .Ha fiyat uygun olsun diyorsan 603 al.Bence ilk seriden alma c6,c7,n8 vs.[/QUOTE
windows mobileyi düşünüyorum androide göre daha geniş bi alan

---------- Eklendi @ 11:03:04 ---------- Yazıldı @ 11:01:51 ----------

android e bakktım da ne bilem kullanışlı gelmedi bana yada s60 serisinin alışkanlığından mıdır ne androidde aradığımı bulamıyorum :D

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Hayırlı olsun bence para varsa direk İOS'a geç android boş iş, fazla para yoksa da S^3 derim :)

deforze

deforze

Üye
s^3 te daha flash desteği yok düzgün proda yok android veya ios derim paranda varsa htc one x (1,5 ghz 4 çekirdek) al derim deli gibi cihaz

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
çok büyük bütçem yok o yüzden ucuz bişiy alıp ayrıntılı bi şekilde kullanmayı öğrendikden sonra iyi makine alırım hani çöker bozulur (uygulama ve oyun işine biraz meraklıyımdır da) şimdilik ucuz birşeyle başlangıç yapmak istiyorum

Mert045

Mert045

Üye
603

deforze

deforze

Üye
samsung galaxy s mini al o zaman onun fiyatı daha uygun birde aldıgın android sürümüne dikkat et

Salihç.

Üye
adamin benide saticm ayfon 3gse alicm.sen ne aldin.ben leptop alicam.uyun vami icınde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt