s60v3 sistem uygulamalarını temizlemek mümkün mü?

Sponsorlu Bağlantılar

semih01sem

semih01sem

Üye
    Konu Sahibi
s60v3 sistem uygulamalarını temizlemek mümkün mü?
Disk Z'de bulunuyor bu uygulamalar sanırım. Oraya el atmak mümkün mü?

Teom@n

Teom@n

Üye
Disk Z'de bulunuyor bu uygulamalar sanırım. Oraya el atmak mümkün mü?

Hack li cihazda Z icindeki dosyalari gorebilir fakat degistiremezsin. RomPatcher yardimiyla bazi yamalarla ufak tefek islemler yapabilirsin. Kedi cihazina CFW hazirlayarak FW da bulunan uygulamalarin bir kismini kaldirabilirsin. Mesela Psiloc Travel, Quickoffice vb. Fakat tam anlamiyla derin bir islem yapman zor. Yinede isini gorecektir.

semih01sem

semih01sem

Üye
    Konu Sahibi
Hack li cihazda Z icindeki dosyalari gorebilir fakat degistiremezsin. RomPatcher yardimiyla bazi yamalarla ufak tefek islemler yapabilirsin. Kedi cihazina CFW hazirlayarak FW da bulunan uygulamalarin bir kismini kaldirabilirsin. Mesela Psiloc Travel, Quickoffice vb. Fakat tam anlamiyla derin bir islem yapman zor. Yinede isini gorecektir.
Bak bu CWF işi iyi oldu. Çünkü telefonumu RM-348'den RM-350'ye yükselterek 3G'nin çalışmamasına sebep oldum. Onun yapımı hakkında yardımcı olur musun?

Teom@n

Teom@n

Üye
Bak bu CWF işi iyi oldu. Çünkü telefonumu RM-348'den RM-350'ye yükselterek 3G'nin çalışmamasına sebep oldum. Onun yapımı hakkında yardımcı olur musun?
Her iki surumde N79 icin degil mi? Eger oyleyse 3Gnin calismamasi baska bir sorundan kaynaklaniyor olabilir. Sen her iki surumu indir ve Nokia Cooker ile duzenle.

CFW yapimina gelince forumumuzda bir cok anlatim mevcut, bu anlatimlari takip ederek kendi CFW ni yapabilirsin. Zamanim olsaydi sana basindan sonuna kadar CFW yapman icin yardimci olabilirdim fakat su an icin mumkun degil, uzgunum.

Eger orta seviyeye yakin ingilzce biliyorsan yabanci forumlardan S60v3 icin forumumuzda bulamadigin cevaplari arayabilirsin.

Ingilizcre CFW linki de ekledim, Turkce dil dosyalarinida ilave ederek kullanabilirsin.

Ekleme: Mesut Aktaş arkadasimizda N79 kullaniyordu. Ondan da yardim isteyebilirsin. Belki elinde hazir CFW de olabilir.

Verdigim linklerdeki dosyalarin guvenligi konusunda sorumluluk tamamiyle sana ait. Guncel bir antivirusle tarama yap. Iyi sanslar.

Son düzenleme:
semih01sem

semih01sem

Üye
    Konu Sahibi
Her iki surumde N79 icin degil mi? Eger oyleyse 3Gnin calismamasi baska bir sorundan kaynaklaniyor olabilir. Sen her iki surumu indir ve Nokia Cooker ile duzenle.

Yardımların için teşekkürler. Hakkını helal et. RM-348'den RM-350'ye geçmiştim. Şimdi downgrade yapamıyorum. RM-350'nin 3G bant ayarları Kuzey-Güney Amerika kıtalarına göre ayarlanmış. Bizimkiyle uyumsuz.

Teom@n

Teom@n

Üye
Yardımların için teşekkürler. Hakkını helal et. RM-348'den RM-350'ye geçmiştim. Şimdi downgrade yapamıyorum. RM-350'nin 3G bant ayarları Kuzey-Güney Amerika kıtalarına göre ayarlanmış. Bizimkiyle uyumsuz.

Helal olsun, lafi mi olur?
RM-348'e ait FW icerigini(rofs1,rofs2,vs) RM-350 FW icine aktararak bir CFW yap ve oyle flashla. Nokia E52 icin buna benzer bir downgrade konusu var.

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Tam anlamıyla downgrade yapamazsın, arkadaşın dediği yöntemle yap, ama o yöntemi pek tavsiye etmiyorum, eğer UBOT ta falan (rofs1 in düzenleyemeyen kısımlarında yani) değişiklik olursa boşa emek vermiş olursun

Üst Alt