s60 v5 de yenı bır ekip

• 2 Ekim 2012
  • 648 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. artık s60 v5 hakettıgı yerı bulmalı buda ıyı bır ekıp ve saglam calısmalarla olur bu konuda bılgılı cok ınsan var sıtede hep bırlıkte guzel bır ekıp kurup adımızı tum symbıan dusnyasına duyuralım

Yazan: khesahn
  2. Güzel Fikir Tüm Dünyaya duyuralım....
    Yokum diyor :)

3. Kardeş boşa uğraşma kimse ciddiye almaz boşa yoruluruz ayrıca S60V5 ölmüş ağlayanı Yok :tebessüm:

4. S60v5 cihazlarda ram-işlemci yetmezliği ve multitouch sıkıntısı oldukça ilerleyemez.

5. Güzel olur başarılar.

6. c5-03 e c6 portu yapabilirseler ilerleme kaydetmiş olurlar.yoksa s60-v5 ölecek çok yakında.

7. hafıza kartını ram/rom gibi falan kullanabilecek bi ekip kurun sonra iphone bile rakip olabirsiniz bence

8. nokıa bu sekılde bıse kazanamaz samsung daha dune kadar samsun mu dıye dalga gecılecek kadar hafıftı sımdı ıphone kafa tutuyo kı kaybettıgı davada mılyon dolarlarca parayı cent halıne getırıp kapısına doktu nokıanın telefonunun acılması 5 dkyı buluyo arkadaslar çin malları bıle nokiayı gectı ben c600 kullanıyorum outofocus var kamerada c601 700 bılmem ne cıkardılar autofocus yok yakından resım cekemıyo adamlar yanı ust model cıkardıkca gelıstırcene azaltıyolar ozellıgı yok arkadas HTC ve sonyerıcsson gerısı teferruat

9. Şu 5 dakikada açılan hangi modelmiş bir yazsana. Harbi merak ettim.
    Birde Lumia serilerini görmeden yazdıkça yazmış , coştukça coşmuşsun.
    Hiç bir özelliği olmayan , işleri güçleri taklit olan , dandik bir işletim sistemi yüklü , yüksek sar değerlerine sahip , 2 en fazla 3 ayda bozulacak çin malı telefona para verecek olan yurdum insanı ile de gurur duymamak elde değil.

sublieutenant bunu beğendi.
  10. bu saatten sonra doğan şahin teknik servisi iş yapmaz

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 10:14