S5 e Android 5.0 yüklerken...

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet168

ahmet168

Üye
    Konu Sahibi
S5 e Android 5.0 yüklerken...
Merhaba arkadaşlar. Biraz önce S5 e sammobil den android 5.0 polonya dosyasını indirdim. Telefona kurdum ancak kurulum bittikten sonra cihazımdaki tüm dosyaların gittiğini gördüm. Bu dosyaları geri kurtarabilir miyiz? Eğer kurtarabilirsek ne yapmam gerekir? Şimdiden yardımınız için çok teşekkür ediyorum.

Not: Abartıldığı kadar güzel değil.Pişman oldum.

MaxipmaN

Üye
acele işe şeytan karışmış
muhtemelen hafıza kartı dahi silinmiştir geri dönüş imkansız gibi birşey gene de bilen vardır belki

ahmet168

ahmet168

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartında hiç bir sorun yok. Sadece önemli mesajlarım ve yeğenimin resimleri gitti. Mesajlar değilde yeğenimin resimleri çoook üzdü beni. :(

MaxipmaN

Üye
Hafıza kartında hiç bir sorun yok. Sadece önemli mesajlarım ve yeğenimin resimleri gitti. Mesajlar değilde yeğenimin resimleri çoook üzdü beni. :(
resimleri ve videoları hafıza kartında tutun,kamera ayarlarından bellek kartı seçili olmalı,eğer usbden falan attıysanız resimleri,dosyalarımda hafıza kartına girip DCIM klasöründe tutabilirsiniz galeride da çıkmasını sağlar yanlış hatırlamıyorsam

ahmet168

ahmet168

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef olmadı. Ancak önerin ve yardımların için çok teşekkür ederim dostum.

-efşan

-efşan

Üye
rom;u kurmadan önce yedekleme yapmadıysan soğuk su iç.

• Beğen
Tepkiler: ahmet168
TRSweet

TRSweet

Üye
Eger sdcarda format atmadiysa bjr program yardimciligiyla dosyalar,videolar,resimler vb seyleri kurtarabilirsin.
Tabii cihaz rootlu olmali.
(Genellikle sdcard formatlanmadiysa /data adinda gizli bir klasor olusturup burya atar) bir umut :)

• Beğen
Tepkiler: ahmet168

Üst Alt