Çeşitli S40v6 Nokia C3 00 320x240 Müthiş Oyun Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

furempati2

furempati2

Üye
    Konu Sahibi
S40v6 Nokia C3 00 320x240 Müthiş Oyun Paketi
Arkadaşlar oyunların ismini resmini vs. Paylaşmaya gerek duymadım. İsterseniz indirin benim telefonumda olan oyunları paylaşmak istedim sadece. Ve emin olun pişman olmayacaksınız indirdiğiniz için..
Oyun hastası biri olarak eyer kafanıza takılan bir durum veyahutta arayıpda bulmadığınız oyun varsa sadece 320x240 ekran boyutunda...

Ulaşmanız yeterli olucaktır ben paylaşırım. Bir Teşekkürü Çok Görmeyin.

:gun1::haha::p
Paket Linki :

• Beğen
Tepkiler: musabasgan

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Rar degılde normal dosya paylassam be kocum c3 te rar acılıyo mu sanıyon

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
açılıyo jzipman ile yanlış hatırlamıyorsam
wınrarlada acılıyor. Ama ınternetten ındırmek gerekıyor. Bıde bu atılan lınk acılmıyo yarım saat bekledım yukleyemedı lınkı qfs mobıyede atarmısın.Lınk acıldı ama admın bu lınk reklam olmus basınca download manager ındırme sayfası gelıyor.Laaaa oradamısın cevap gelmdı

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
wınrarlada acılıyor. Ama ınternetten ındırmek gerekıyor. Bıde bu atılan lınk acılmıyo yarım saat bekledım yukleyemedı lınkı qfs mobıyede atarmısın.Lınk acıldı ama admın bu lınk reklam olmus basınca download manager ındırme sayfası gelıyor.Laaaa oradamısın cevap gelmdı
paylaşan kişi ben değilim

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
BılıyomAma lınk bozuk baska bırı yuklese msl sende varsa bı konu acta gelek

furempati2

furempati2

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar link bozuk falan değil linke tıkladıktan sonra açılan sayfada download yazan butona tıklar ve 15 sn ye beklerseniz indirirsiniz fakat bu tek oyun değil adı üstünde paket bilgisayarınıza indirip rar dan dosyaları çıkartır ve telefonunuza bilgisayarınızdan aktarırsanız ne beni bu konuyu açtığım için pişman eder nede uğraştığınıza değmediği için sonradan üzülürsünüz kolay gelsin. Link kesinlikle kırık değildir.

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Arkadaşlar link bozuk falan değil linke tıkladıktan sonra açılan sayfada download yazan butona tıklar ve 15 sn ye beklerseniz indirirsiniz fakat bu tek oyun değil adı üstünde paket bilgisayarınıza indirip rar dan dosyaları çıkartır ve telefonunuza bilgisayarınızdan aktarırsanız ne beni bu konuyu açtığım için pişman eder nede uğraştığınıza değmediği için sonradan üzülürsünüz kolay gelsin. Link kesinlikle kırık değildir.
ben ındırıyorum uc browserden ama 8 mb sını ındırdıkten sonra download succes dıyor bakıyorum acılmıyor dosya bozuk dıyor.Ama yınede emege saygı :tşk:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ben ındırıyorum uc browserden ama 8 mb sını ındırdıkten sonra download succes dıyor bakıyorum acılmıyor dosya bozuk dıyor.
dosya bozuk değil snn telde sıkıntı var pcden indirip atacaksın

• Beğen
Tepkiler: furempati2
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye

Üst Alt