Karşılaştırma s4 ü olan arkadaşlar bi bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
s4 ü olan arkadaşlar bi bakarmısınız
Arkadaşlar size bişey sormak istiyorum. S4 lolipop güncellemesinden sonra benim telefonuma bişeyler oldu 40 dk da full sarj oluyoo. Hadi bunuda geçtim. Bazen %100 şarjım varken 2 saat içinde %70 lere kadar bi iniş oluyoo. Telefonun bataryasını çıkarıp taktıktan sonra normale dönüyor. Sizdede varmı böyle bi sıkıntı. Yada arka planda neti ve pili yiyen nedir siz buldunuz mu

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Telefonunuzun bataryası ölmüş olabilir.

eren3546

eren3546

Üye
turkey romundan kaynaklanıyor rusya romunu at kardeş bende s4 kullamıyorum turkey romunda sorunlar var

• Beğen
Tepkiler: SerseriGönlüm12
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
Yarın rusya romunu indirip kurim bi deniyelim o zaman. Teşekkürler arkadaşlar
Peki sizde yokmu böyle bişey yani şarjın çabuk bitmesi falan

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Benim telefonda da böyle şey oluyordu
% 10 gibi kapanma veya kasma sorunu vardı pili değiştirdim düzeldi
Önce romu değiştir baktın devam ediyor. Büyük ihtimalle pilin ölmüş demektir

• Beğen
Tepkiler: SerseriGönlüm12
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
Ne gibi sorunlar var kardeş neler farkettin ki
Benim telefonda da böyle şey oluyordu
% 10 gibi kapanma veya kasma sorunu vardı pili değiştirdim düzeldi
Önce romu değiştir baktın devam ediyor. Büyük ihtimalle pilin ölmüş demektir
Daha yeni tr romu kurup bütün ayarlarımı falan yapmıştım. Neyse bi ara rus romunu kurup denerim olmassada pil sıkıntı olabilir. 1 sene oldu teli alalı
Sağol yinede önerin için

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ne gibi sorunlar var kardeş neler farkettin ki

Daha yeni tr romu kurup bütün ayarlarımı falan yapmıştım. Neyse bi ara rus romunu kurup denerim olmassada pil sıkıntı olabilir. 1 sene oldu teli alalı
Sağol yinede önerin için
Önemli değil :oke:

ykpknl

ykpknl

Üye
polonya romu dene şarjı falan filan dğerlerine göre daha iyi

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
Türk romu kurupta benle aynı sorunu yaşayan varmı
Bugün sabah 6.30 şarjdan çektim 8 de işe geldim bi baktım % 85. Hemen Bataryayı söktüm taktım. Şuanda saat 9.35 şarj ise % 82
turkey romundan kaynaklanıyor rusya romunu at kardeş bende s4 kullamıyorum turkey romunda sorunlar var

Peki sen şuanda rus romunu mu kullanıyorsun
polonya romu dene şarjı falan filan dğerlerine göre daha iyi
Neden öneriyorsun polonyayı başka ne özellikleri varki

Russia ( La Fleur ) diye bi rom var en üstte onumu indirmem gerek. Bide tarih 7. Ayın 1 i. Türk romu ise 9. Ayın 1i eski olmasın mı

ahmetsuha525000

Üye
Romlar hepsi aynı değil mi zaten. Dil ve birkaç küçük ayar değişiyor ülkelere göre bildiğim kadar?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Hatalı bir şey yapmamak için öncelikle işlem basamaklarını sıraya koyarak yapmanızda fayda var.
Diyelim ki ROM attınız ve baktınız yine sorun devam ediyor.
O zaman boşuna ROM atmış olacaksınız, kaybettiğiniz zaman da çabası..
O yüzden de öncelikli olarak bu konularda deneyimli bir servis ya da bu işleri yapacak bir yere giderek telefonunuzdaki pil'in seviye ölçümünü yaptırın.
Belki de her şey pil yüzündendir..

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
Saat 19:37 oldu şarjım ise %44 bana göre hiçte fena değil. Lakin şarja koyup sabah çektiğimde %100 şarjdan çıkartımda 1 saat sonra %80 oluyoo. Bataryayı sökmesem 4 saat sonra şarjım komple bitcek demekki. Söküp taktığımda ise süper gidiyoo

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Saat 19:37 oldu şarjım ise %44 bana göre hiçte fena değil. Lakin şarja koyup sabah çektiğimde %100 şarjdan çıkartımda 1 saat sonra %80 oluyoo. Bataryayı sökmesem 4 saat sonra şarjım komple bitcek demekki. Söküp taktığımda ise süper gidiyoo
Batarya yada anakart sorunu olabilir

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
Anakart deme ya korkutma benii
Anakart olursa biterim

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
Ben bugün rus romu kurdum arkadaşlar ama türkiye romunda bi program bunda yok. Bide ben türkiye romunu kurunca ksa oluyoo. Rusya romunu kurdum ser oldu. Neden böyle

AHKE

AHKE

Üye
eren3546

eren3546

Üye
Tr romu yüklüydü cok fazla ısınma donna gibi sorunlar vardı + pil sorunu vardı Rusya romunu yükledim ısınma azaldı kasma cok az vardı root artım ve ne var yok sildim şuan cok seri ve hızla kasma donma yok batarya daha iyi gidiyor

Üst Alt