S4 Ten Iosa Geçiş

• 8 Ekim 2013
  • 420 Okunma
  • 2 Cevap

1. Beyler iyi akşamlar öncelikle sorunum şu ki S4 cihazımin şarjı 1 günden az gidiyor ve ben bu durumdan memnun değilim heralde bi 1500tl eder fu ll kutulu felan garanti tastamam ikinci elciye vermeyi düşünüyorum ve iphone 5 almayi düşünüyorum benim burda size sormak istediğim acaba bu 4.3 güncellemesi ile performans ve batarya da iyileşmeler olur mu ve bunu satıp ip5 almaya değer mi?

Yazan: Teknoloji Baronu
  2. 1.si iphone 5 in şarjı daha az gidiyor 2. Her güncelleme de performans değişikliği oluyor daha az ya da uzun 3. Telefon o kadar etmez benden tavsiye telefonu satmana değmez iyi forumlar

3. Kullanmadığınız zamanlarda 3g, mobil veri arkada çalışan uygulamaları kapatırsanız şarj bir gün rahat gider diye düşünüyorum zira bunları yapmadığınızda benim telefonda bile (s3 mini) yarım gün dayanmıyor. Eğer yapmak zor geliyorsa bir tane batarya programı indirin ve ayarlayın ekranı kapadıktan sonra otomatik olarak bunları halleder. Birde büyük ekrandan birden küçük ekrana geçildiğinde sizi tatmin etmeyebilir diye düşünüyorum :)

Yüklüyor...
20/09/2018 - 22:15