S4 5.kattan Düştü :d

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
S4 5.Kattan Düştü :D Ama Hiç Birşey Olmadı Yanında Kırık Birde Arka Kapağın Belirli Yelleri Çizildi :D Ve Telefon Çalışır Vaziyette :DNot:Toprak Zemine Düştü :D

tak bi slikon kılıf yoluna devam et

• Beğen
Tepkiler: hakan-

T-Vortex

T-Vortex

Üye
Kılıf bence hoş durmuyor. Sonuçta o telefonun tasarımını beğenip alıyorsun.

Renk ve desenlerini beğendiğin koltuk takımına örtü örtmek gibi bir şey bu. :)

• Beğen
Tepkiler: hakan- ve .caner.
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
  • Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Kılıf bence hoş durmuyor. Sonuçta o telefonun tasarımını beğenip alıyorsun.

Renk ve desenlerini beğendiğin koltuk takımına örtü örtmek gibi bir şey bu. :)

Kalinlastirmasi da cabası

• Beğen
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
:birak:

hakan-

Üye
    Konu Sahibi
Ben çerçeveyi dağıttım zaten kılıf daha neyi koruyacak ki?
O Çok Kötü Olmuş. Konuya Düştüğü Yeride Ekledim Bak Sol Taraf Seramik Oraya Gelse Var Ya Telefon Piksel Piksel Olurdu :D

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
.caner.

.caner.

Üye
O Çok Kötü Olmuş. Konuya Düştüğü Yeride Ekledim Bak Sol Taraf Seramik Oraya Gelse Var Ya Telefon Piksel Piksel Olurdu :D
Keske boyutu kucultseydin :'( tapatalk açmıyor ayrica sağolsun cepnet mobil temaya da izin vermiyor.

hakan-

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: theeternal
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Dostum sana yalan atman icin para vermiyorlar diye konunun dogru oldugana inanmamiz gerekmiyor yani sen boyle bir olayin oldugunu iddia edebilirsin... bende boyle bir olayin dogruluguna inanmayabilirim ve konuyada kurallar dahilinde gorusumu yazabilirim bu cok normal bir durum.
Halada inanmiyorum o telefonun 5. Kattan dusup bu hale geldigine
Bence olay soyle gerceklesti; sen bisiklet surerken birden dengeni kaybetip dustun ve telefonda cebinde oldugu icin o surtunme izide bu sekilde meydana geldi :P
Neyse fazla uzatmadan bitireyim gorusum bu sekilde yan. Yorumuma fazlada takilmana gerek yok gecmis olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Enes ve .caner.

hakan-

Üye
    Konu Sahibi
Dostum sana yalan atman icin para vermiyorlar diye konunun dogru oldugana inanmamiz gerekmiyor yani sen boyle bir olayin oldugunu iddia edebilirsin... bende boyle bir olayin dogruluguna inanmayabilirim ve konuyada kurallar dahilinde gorusumu yazabilirim bu cok normal bir durum.
Halada inanmiyorum o telefonun 5. Kattan dusup bu hale geldigine
Bence olay soyle gerceklesti; sen bisiklet surerken birden dengeni kaybetip dustun ve telefonda cebinde oldugu icin o surtunme izide bu sekilde meydana geldi :P
Neyse fazla uzatmadan bitireyim gorusum bu sekilde yan. Yorumuma fazlada takilmana gerek yok gecmis olsun :)
Keşke Öyle Olsaydı Sağlık Sorunları Sebebiyle Bisiklete Binmem İmkansız.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
bi 5 kattan betona at öle dene birde sayılmaz bu

• Beğen
Tepkiler: nato41, EroL ve hakan-
Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
bidaha bidaha :biggrin:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt