S3'ümün batarya kapağı ile ilgili bir sorunum var !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

olur mu öyle şey Talip sende amma yaptın ya

öyle abicim burası şimdi isim vermiyorum ama dürüst içlerinde 1 veya 2 tane vardır :oke:

bu adresteki telefoncuların hiçbirisi isteğe orijinal kapak getirmez ama ben yinede hepsine sorayım

- - - Eklendi - - -

Talip sony center bile var zonguldakda yetkili servis mi olmayacak

sony canter nerede var yahu ? :D doğduğumdan beri zonguldakta'yım sony canter görmedim bir tane var oda sadece satış yapıyor servis olarak Aygün elektronik diye biyer var oraya götürüyorsunuz cihazınız kaybolmazsa alabiliyorsunuz :oke:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
sen direk telpaya veya samsung bayisine git

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
İyi de GPU ile kapak aynı şey mi, alacağın kapak telefonun arka kısmını kapatsın yeter değil mi, orjinal olması gerekmiyor :) En ucuzundan alırdım ben olsam :)

satan kişilerden bahsettim ben :) arka kısmını kapatsın yeter olurmu maliyeti maximum 2-3 TL olan kapağı gidip 20 TL'ye falan satıyorlar hemde sahte olarak :(

- - - Eklendi - - -

Talip telpa bayisine git illa vardir olmadı samsung un magazasi vardır illa ki yani çarşıda pek rastlamadimda demirpark dada yok sanirsam ama bulursun

Zonguldak'a geldin mi hiç sen ? :) toplasan en fazla merkezde 10 tane belki telefoncu vardır toplamda dükkanı olan :) samsung'un yetkili servisi var ama onlarda televizyonlara falan bakıyor yani telefona bakarmı bilmiyorum :)

- - - Eklendi - - -

sen direk telpaya veya samsung bayisine git

işte burada onlardan yok be Necati :)

Uruloki

Uruloki

Üye

satan kişilerden bahsettim ben :) arka kısmını kapatsın yeter olurmu maliyeti maximum 2-3 TL olan kapağı gidip 20 TL'ye falan satıyorlar hemde sahte olarak :(

- - - Eklendi - - -

Zonguldak'a geldin mi hiç sen ? :) toplasan en fazla merkezde 10 tane belki telefoncu vardır toplamda dükkanı olan :) samsung'un yetkili servisi var ama onlarda televizyonlara falan bakıyor yani telefona bakarmı bilmiyorum :)

Bak senin icin gezicem zonguldak ı illa telap bayisi ve ya samsung bayisi bulursun

Uruloki

Uruloki

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

işte burada onlardan yok be Necati :)

Beü mühendislik fakültesi inşaat müh ikinci öğretim :D kozluda yurtta kalıyorum hatta su an odadan yaziyorum :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Bak senin icin gezicem zonguldak ı illa telap bayisi ve ya samsung bayisi bulursun

abi aratel var birde güven teknoloji var bunlar türkselin ana bayileri ekşioğlu ve köksal vodofonun ana bayileri diyerleri normal sıradan telefoncular ama ben yinede bir soracam bugün açık olan yerlere birazdan dershaneye gidecem :evet: akşam sizi bilgilendiririm :)

- - - Eklendi - - -

Yazdiririm hesabına :D ve telpanın sitesinde yetkili servislerin adresleri yok mu

var işte,

ama bunlarda yoktur diye tahmin ediyorum,Zonguldak'ta bir sıkıntın olursa söyle :oke:

Uruloki

Uruloki

Üye

abi aratel var birde güven teknoloji var bunlar türkselin ana bayileri ekşioğlu ve köksal vodofonun ana bayileri diyerleri normal sıradan telefoncular ama ben yinede bir soracam bugün açık olan yerlere birazdan dershaneye gidecem :evet: akşam sizi bilgilendiririm :)

- - - Eklendi - - -

var işte,

ama bunlarda yoktur diye tahmin ediyorum,Zonguldak'ta bir sıkıntın olursa söyle :oke:

Tamam işte varmış yapikredinin orfaki vodafone açık pazar günleri git de onlara

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
vardır Talip her ilde vardır git bak yahu :koş:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Tamam işte varmış yapikredinin orfaki vodafone açık pazar günleri git de onlara

yapı kredinin oradaki vodafone'a gittim bizde yok dedi getirtemezmisiniz dedim yok dediler ondan sonra aratel'e gittim demirpark'taki Turkcell bayisiyle aynı işte orada tanıdık vardı durumu izah ettim onlara bizde yok dediler getirtemezmiyiz falan dedim siz başarı'nın satıcısısınız dedim onlarda sen yarın bir gel konuşuruz dedi bugün kapalılar dedi fiyatı nedir sence dedim 55 60 TL falandır dedi sonra tanıdığım bir tamirci olan 12 katlı iş merkezinin en alt katındaki erdoğan abime gittim boşver yaptırma şimdi idare et bununla dedi iyice çizilince falan değiştirirsin dedi bende yok abi dedim millet telefonu hor kullanıyorum sanacak dedim iyi ozaman yarın gel malzemeciye senin için sorayım dedi bir yarın gidip soracam artık ne derler bilmiyorum :bilmem: bir taneside Samsung'un genel merkezi var Ankara'da dedi adresini öğren yolla oraya arayıp söyle telefonumun arka kapağını ücretli değiştircem de dedi en son ihtimal olarak orada değiştir dedi :oke: bakalım yarın hayırlısıyla bir çözüme ulaşacam :evet:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
inşallah :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
orjinale benziyor ama eline almadan anlayamazsın ki s3 ün orjinal kapağı bükülebiliyor ve kırılmıyor kolay kolay diye biliyorum

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
orjinale benziyor ama eline almadan anlayamazsın ki s3 ün orjinal kapağı bükülebiliyor ve kırılmıyor kolay kolay diye biliyorum

öyle zatende,bir başarıya bakalım fiyat olarak ne diyecekler sonra gittigidiyor'a bakarım zaten geri yollayabiliyorsun gittigidiyor'da :evet:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
o zaman mesele yok gönlüne göre olur inşallah :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt