Telefon Tavsiyesi s3mini mi iphone 4 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
s3mini mi iphone 4 mü?
merhaba arkadaslar ben s3mini kullanıyorum ama artık kasmasından bıktım arkadasımın 16gb siyah tertemiz bi iphone 4 ü var onla takas etmelimiyim? hangisi daha iyi oyun performansı sunar ayrıca cihaz daha ios 6.1.3 te sıkıtı yok yanı. ama sunu belirteyim rom falan asla ama asla atmayacagım ne dersınız degiştireyimmi?

Peocawe

Peocawe

Üye
6.1.3 de ise cidden kullanışlıdır. Ya da udid kaydını yaptırıp iOS 7.1 e geçebilirsin kasma yapmaz. Zaten mart ayında 7.1 tam sürümde gelecek bence iPhone 4 iyidir.

0MG90

0MG90

Üye
iOS 6.1.3 de ise kesinlikle takas et. Daha sonra istersen 7.1 çıkana kadar kullan sonra güncelleme yaparsın. iPhone 4 S3 miniye bin basar alınca farkı anlarsın. iOS daha stabil,hızlı.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Kesinlikle güzel bir takas :oke:

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Hmm peki başka yorumları da bekliyorum

ismail3673

Üye
Muhammed abi şuan karşında bilgisayardan yazıyorum ve bence iphone4

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
s3mini tikir tikir calisiyor.nasil abandin telefona acaba.ip4de ios6da cok guzel bir makina ama icine gta sa yi yukle bakalim telefon kendine gelebiliyormu?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
s3mini tikir tikir calisiyor.nasil abandin telefona acaba.ip4de ios6da cok guzel bir makina ama icine gta sa yi yukle bakalim telefon kendine gelebiliyormu?
Hocam valla hiçbir şey yapmadım cihaza siz nasıl basardiniz?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Yardimlari bekliyorum :)

0MG90

0MG90

Üye
Beklemen hata bence ben olsam çoktan takas etmiştim. iOS 7.1 çıkınca uçar o cihaz hızdan

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Ayrica cevao veren herkese teşekkür ederim

theeternal

theeternal

Üye

theeternal

theeternal

Üye
fuko08

fuko08

Üye
Iphone

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Pekala cevap veren herkese teşekkür ederim takas edeceğim inşallah konu kitlenebilir

Üst Alt