s3850 (corby2) oyun yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

arif347

Üye
    Konu Sahibi
s3850 (corby2) oyun yükleme
arkadaşlar ben oyunları indiriyom .jar uzantılı tel java destekli indirdim dosyayı adapter ile hafıza kartına attım pc den sonra telefona yükledim ama oyunu tel hafızasına yüklüyor o zaman da az oyun yükleyebiliyorum ben bu oyunları nasıl sd karta yükleyebilirim.

Skymich

Skymich

Üye
Seceneklerden tasıya bas, oradan hafıza kartını sec

arif347

Üye
    Konu Sahibi
Seceneklerden tasıya bas, oradan hafıza kartını sec

seçenekler nerde bana lrfn adım adım anlatırmısın yani menüye git>ayarlar öyle şekilde anlat tel i alalı fazla olmadı ondan fazla bilmiyom

Skymich

Skymich

Üye
Samsunglarda yoktur belkı. Sen uc browserle hafıza kartına oyunu Save yap, _jar olarak kaydedecek kendısı. Sen onu telden .jar olarak degıstır.

arif347

Üye
    Konu Sahibi
Samsunglarda yoktur belkı. Sen uc browserle hafıza kartına oyunu Save yap, _jar olarak kaydedecek kendısı. Sen onu telden .jar olarak degıstır.

ben senin demek istediğini anlamadım bana adım adım anlat ltfn benim eski telfon nokia felan dı java destek li değildi samsung u ilk defa kullanıyorum . ne demek istediğini anlamdım

- - - Eklendi - - -

ben zaten hafıza kartına yüklüyom dosyayı kurduğumda tel hafızasına gidiyor ben onu diyorum

Skymich

Skymich

Üye
Sen UC browserı yukleyıp oyunu kaydet çözersın o zaman.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
UC browser ile olmayacak. Ben biliyorum. O telefon oyunu setup gibi kuruyor. Ve sadece telefon hafızasına.

Üst Alt