s3 vs s4

 • 18 Mart 2013
 • 432 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. S4 hakkında bazı dedikodular sayesinde akla gelen ilk şey s3 kadar tutulmayacağı bana görede not 2 kadar büyük olması olabilir
   


  Yazan: alivelidesidero
 2. Bunu söylemek için erken fakat s4 şuan için s3 ün yazılım olarak geliştirilmiş hali.Bende fazla tutacağını sanmıyorum.
   
 3. Bence tutacak ve fazlasıylada satacak iphone 4 cikip baya sattigindan sonra 4s i kimse beklemiyordu ve cok küfür edildi kotulendi. Yanlis bilmiyorsam en çok satan iphone da o oldu. S4 de daha bariz farklar var buna göre
   
 4. benimde şahsi görüşüm s4ün s3 kadar tutulmayacağı
   
 5. Top yuvarlak bir bakarız uçmuş kim bilebilir s3 büyük yapısı ile satış rekorları kırıyorsa s4 uçar fark bile atabilir.
   
 6. s3 kadar tutmaz ama çok satılır yine
   
 7. Bir S3 sahibiyim ama burda kendi telefonumun fanatikliğini yapmayacağım. S3 ün zamanında çok satmasının nedeni s2 den bir üst modele geçerken çok özellik eklenmesi ve telefonlarda bir dönüm noktası haline gelmesiydi. S4 belki bu kadar tutmayabilir ama almaya değer. S3 le S4 arasında da dünyalar kadar fark var bilesin. Aklına gelebilecek bütün özellikleri geliştirilmiş. Eğer çok pahalı olmazsa S3 ten daha iyidir.
  Bu arada şu yanlış düzelteyim; S4 ün boyu Note2 ninki gibi gereksiz ve kafan kadar değil. Tam ayarında 4.99inç yani S3 le hemen hemen aynı ve abartılmamış.
  Sonuç olarak S4 diyorum ama bu karşılaştırmaya note2 yi de koysaydın sıralama kesinlikle şöyle olurdu:
  NOTE2 < S3 < S4 çünkü fiyatı da göz önünde bulunduruyoruz :evet:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 09:23