S3 teki mp4 video dosyalarını PC den nasıl açabiliriz? Yardım lütfen!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, telefonu aldığımdan beri bu sorunla karşı karşıyayım. İlk başta çok ciddiye almamıştım ama şimdi büyük bir sorun haline gelmeye başladı. Fotolarda sorun yok ama telefonumdan çektiğim bütün videolar mp4 uzantılı ve bilgisayarım bunları açmıyor. Bilgisayarım epey eski 5 yıllık falan. Yeni PC alma ihtimalim var. Yeni PC lerde mp4 player varsa sorun çözülecek. Yine de ben şimdi çözmek istiyorum ve sorunun kaynağı telefon olduğu için kökünden halletmekten yanayım. Yardımcı olur musunuz?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt