S3 Neo GT-İ9301Q (I-İ) ve GT-İ9300İ Duos Lolliop 5.1.1 [R.Remix]Final Sürüm Stabilite&Şarj En İyisi

Sponsorlu Bağlantılar

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
S3 Neo GT-İ9301Q (I-İ) ve GT-İ9300İ Duos Lolliop 5.1.1 [R.Remix]Final Sürüm Stabilite&Şarj En İyisi
Arkadaşlar merhaba fark ettim ki S3 Neo için forumda rom sayısı çok çok az ben 1 tane bulabildim o yüzden forumda S3 Neo kullanan arkadaşların olduğunu düşünerek Ressurection Remix Lollipop 5.1.1 Final Sürümünü paylaşmak istedim sizlerle öncelikle rom Türkçe'dir İngilizce olan yerlerde var ama oralar pek işe yaramaz öncelikle romu CWM Recovery üzerinden kuracağız ama romu stock rom olan 4.4.2 üzerinden kurmanızı öneririm zira başka romlardan geçiş olunca sıkıntılar yaşatabiliyor bu rom kendiliğinden rootludur ayrıca rootlamaya gerek yok lafı fazla uzatmadan kuruluma geçeyim.

ROM ;
Gapps ;

1.Romu ve Gappsı hafıza kartınıza atın
2.CWM Recovery'i açın
3.Wipe data factory reset yapın-wipe cache yapın-wipe dalvik yapın (advanced kısmında)
4.İnstall Zip yazana tıklayın
5.Sonunda sdcard1 yazanı seçin
6.Romu bulun ve üstüne tıklayın bir ekran açılır yes mi no mu sorar yes diyin rom yüklensin [telefonunun açılması en fazla 5 dk dır samsung yazısında kalırsa CWM Recovery'i açın Wipe data factory reset yapın-wipe cache yapın-wipe dalvik yapın (advanced kısmında) ]
7.Telefon açılınca kapatın telefonu CWM Recovery'i açın İnstall Zip yazana tıklayın sonunda sdcard1 yazanı seçin Gappsı bulun ve üstüne tıklayın bir ekran açılır yes mi no mu sorar yes diyin rom yüklensin
8.Telefon kullanıma hazır.

Pil durumu stock romdan çok daha iyi kullanınca fark edeceksiniz animasyonları sıfır yapın daha hızlı şekilde telefonu kullanmak için performans konusunda da stock romu 2'ye katlıyor ekran görüntüsü koymadım çünkü CM12 ile aynı arayüze sahip CM12 diye googlede aratıp görsellere bakabilirsiniz

YAPTIĞINIZ İŞLEMLERDEN BEN VE MAXİCEP AİLESİ SORUMLU DEĞİLDİR ! BÜTÜN SORUMLULUK YAPAN KİŞİYE AİTTİR !

• Beğen
Tepkiler: Allikaya3003 ve Sıgsauer

pejuh

Üye
hocam teşekkürler ancak telde advanced diye bir seçenek yok. nasıl yapabilirim

• Beğen
Tepkiler: Allikaya3003
delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
hocam teşekkürler ancak telde advanced diye bir seçenek yok. nasıl yapabilirim
Kardeşim CWM recoverye girdigin zaman en alt kısımda advanced var olmamasi mümkün değil

• Beğen

pejuh

Üye
Teşekkürler yaptım ama
S3 Neo için [Lollipop 5.1.1] Resurrection Remix 5.5.9
başlığındakini. Aynısı mı? Pek beğenmedim de...

• Beğen
delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler yaptım ama
S3 Neo için [Lollipop 5.1.1] Resurrection Remix 5.5.9
başlığındakini. Aynısı mı? Pek beğenmedim de...
Aynısı tabi ki kardeşim başka romlarda var en kısa zamanda paylaşacağım rom atmayı biliyorsan zaten bana ihtiyacın kalmaz XDA'dan bakabilirsin :thumbup:

Sıgsauer

Sıgsauer

Üye
Hocam ellerine sağlık on numara bir rom. Çok stabil ve özelleştirilebilir htc sense ile ayrı güzel oldu :oke:

• Beğen

pejuh

Üye
Teşekkürler

• Beğen

Allikaya3003

Üye
Merhaba kardeş ben bu romu kuracağımda 1. sorum ben stock rom kullanıyorum ve daha önce hiç rom yüklemedim bu yüzden wipe işlemlerini yine yapamlımıyım 2. Sorum harici sd kart olmadan yinede yükleyebilirmiyiz

ilker2148

ilker2148

Üye
link yenilermisiniz

Üst Alt