S3 mini Teli şarja takıyorum çıkarıyorum şarj yüzdesi donuyor yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

izmirittifak

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini Teli şarja takıyorum çıkarıyorum şarj yüzdesi donuyor yardım lütfen
S3 mini Teli şarja takıyorum çıkarıyorum şarj yüzdesi donuyor hala şarj alıyor diye gösteriyor ama fişte değil veya usb kablosunu takıyorum tanıyor sarj alıyor cıkarttıgımda usb cıktı diye göstermiyor hala takılı ve sarj oluyor diye göstermeye devam ediyor

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
fabrika ayarlarına sıfırlamayı dene

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
yazılım yükle

ykpknl

ykpknl

Üye
Sarj soketin bzulmuss gbi normal sarjdada aynisi oluyosa bozulmuss demek bndede oyle olmustu garntide soketi degistilerr

izmirittifak

Üye
    Konu Sahibi
şöyle bi sıkıntı var şarj %15 in altında iken hiç bi sorun yok tak cıkar güc geliyo gelmiyo sımgesi degisiyor +20 felan olunca bi kere takında sürekli sarj oluyo diye gosteriyo cıkartıncada , garanti kp. dısında suan tel baska cözüm varmıdır acaba

ykpknl

ykpknl

Üye
şöyle bi sıkıntı var şarj %15 in altında iken hiç bi sorun yok tak cıkar güc geliyo gelmiyo sımgesi degisiyor +20 felan olunca bi kere takında sürekli sarj oluyo diye gosteriyo cıkartıncada , garanti kp. dısında suan tel baska cözüm varmıdır acaba
Aynn bndede oyleydi kisa sureli takip cikarmalarda sorun yok ama uzun surelerde sorun belli oluyo takili kalinca bataryayi ckarip taknca dzeliyo ama dedigm gbi soket bzulmuss

izmirittifak

Üye
    Konu Sahibi
Aynn bndede oyleydi kisa sureli takip cikarmalarda sorun yok ama uzun surelerde sorun belli oluyo takili kalinca bataryayi ckarip taknca dzeliyo ama dedigm gbi soket bzulmuss
Bikaç forum daha gezdim şöyle bi çözüm yolu var kolanyayla soketi fırçalayarak düzelmiş bi kaç kişinin denesem sıkıntı olurmu ki ?

ykpknl

ykpknl

Üye
Bikaç forum daha gezdim şöyle bi çözüm yolu var kolanyayla soketi fırçalayarak düzelmiş bi kaç kişinin denesem sıkıntı olurmu ki ?
Vallaha bndede oleyken arastrdm baktm buldum.ole seylerde pek kurcalamadm.denemedm yani bsey dyemem

• Beğen
Tepkiler: izmirittifak

izmirittifak

Üye
    Konu Sahibi
yazılım yüklemeyi deniyimmi garantisi gecti telin zaten de rottlu

izmirittifak

Üye
    Konu Sahibi
öneri varmı su yazılım konusunda

HereİsJohnny

Üye
aynı sorunu yaşadım kolonya kürdan vs işe yaramadıysa, telefon rootluysa, garanti kapsamında değilse tek çaren var telefoncuya gidip soketi makul fiyata yaptirmak. ben bu sorunu yaşadım aynı konuyu açtım telefoncuya gittim 25 liraya yaptı. sen de telefoncuya gidersen güzel bu fiyata yaparlar sapasağlam çalışıyor şuan.

izmirittifak

Üye
    Konu Sahibi
kolonya denemedim acıkcası bıraz cekındım o konuda bısıy olur diye daha fazla , bende öyle yapiyim cok saolsun ilgilenen herkes sorunu çözdüğüm zaman paylaşırım nasıl hallettiğimi2 hafta sonra kendiliğinden duzeldi telefon

Siycey

Siycey

Üye
Odinden stock atmayı denedin mi ?

mtc1996

mtc1996

Üye
rom felan geç bunlari dostum batarya sorunlu

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Gönder servise.
Bu kadar dert etme yahu

mürteza16

mürteza16

Üye
2,5 ay geçmiş. Sonuç?

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Aynı sorun benim de başıma geldi. Servise gönderdim 20 gün sonra telefon geldi hala aynı.

Bir daha servise gönderip beklememeyi düşünüyorum. 20-30 neyse artık bir telefoncuya yaptırmak geçiyor aklımdan...

Üst Alt