S3 Mini Cm 10.1 [19 Eylül 2013] Yeni Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

yoran09

Üye
sevmedim ben bunu yarın artık orjinal roma geçerim :S pek hoşuma gitmedi neyse :D biri bana orjinal roma nasıl dönerim bi link atarsa :D

firat1231

firat1231

Üye
sımdı rom u atınca hersey sılınıyo dımı :D of ya sılınmese keske

yoran09

Üye
beyler orjinal roma nasıl dönücem link fln varmı acaba ?şarj olayına gelince tam anlamıyla test ettim dün akşam yani öyle ahım şahım bir şey göremedim romda şarj için yükleyen olucaksa hiç ugraşmasın ama diger yönleri guzel kullanımı seri fln benim eskii roma dönme sebebim cihaza öyle alıştım bu biraz garip geldi o yüzden orjinal roma dönmek istiyorum

Samet.25

Konu Sahibi
beyler orjinal roma nasıl dönücem link fln varmı acaba ?şarj olayına gelince tam anlamıyla test ettim dün akşam yani öyle ahım şahım bir şey göremedim romda şarj için yükleyen olucaksa hiç ugraşmasın ama diger yönleri guzel kullanımı seri fln benim eskii roma dönme sebebim cihaza öyle alıştım bu biraz garip geldi o yüzden orjinal roma dönmek istiyorum
stock romu pc ne indir google a yaz s3 mini stock rom diye cikar. daha sonra teli recovery moda al wipe data wipe cache yap bataryayi cikar . tekrar tak acarken download modda ac odin ile bagla indirdigin stock romu odinde pda bolumune yerlestir start a bas

yoran09

Üye
bu arada tel bi ara çöktü konumda var :s neyse samfirimware die biyer buldum ordan eylül ayının romunu indirdim gene ondada hata aldım sonra oninin 1.2 mi neydi onu indirdim sonra tekrar denedim v 3 te atmadıgı romu 1,2 demi ne attı :D valla korktum yapamıcam die ama şuan açılıyor ve cihaz eski haline döndü :D off soguk soguk terler döktüm yemin ediyorum bu rom olayı boş aga :d biz orjinal takılmaya devam edelim haha

firat1231

firat1231

Üye
bu arada tel bi ara çöktü konumda var :s neyse samfirimware die biyer buldum ordan eylül ayının romunu indirdim gene ondada hata aldım sonra oninin 1.2 mi neydi onu indirdim sonra tekrar denedim v 3 te atmadıgı romu 1,2 demi ne attı :D valla korktum yapamıcam die ama şuan açılıyor ve cihaz eski haline döndü :D off soguk soguk terler döktüm yemin ediyorum bu rom olayı boş aga :d biz orjinal takılmaya devam edelim haha

ahahah :D orjinal iyidir aslında

• Beğen
Tepkiler: yoran09
besim.farhan

besim.farhan

Üye
kardeşim detaylı ve sıralı anlatabilir misiniz? ben bi yanlışlık nyapmak istemiyorum da. hiç bilmeyen birine anlatıyorsunuz detay lütfenn

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
samsung apps eklene bilir mi

Yigit315

Yigit315

Üye
Şarjında bi problem var. Akşam %100 şarj şeklinde bırakıp yatıyorum. sabah %6 veya %5 kalmış oluyor. bilmiyorum sadece bendemi böyle yoksa diğer arkadaşlardada varmı böyle bi problem ?