S3 Mini Cm 10.1 [19 Eylül 2013] Yeni Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Andrey.

Andrey.

Üye
Buyrun Arkadaşlar Ekran Görüntülerini Paylaşayım dedim....

Sarj durumu gayet iyi performans zaten ona laf yok :) bence deneyin .Arkadaslar mesj yazma yerine yada url ye yada bu knuya yazma yerine tikladgmda tel iki kere titrrio bulamadim ayarini bulabilen olursa lutfn paylassn

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
oznkrts

oznkrts

Üye
Slm arkdşlar ben telefonu aldıgımda hatalı rootdan dolayı telefon tamamen kilit durumdaydı iyiki öyleydi çünkü gerçekten hurda fiyatına aldım :) her neyse telefonu param adlı bi dosyayla açtım ve rootlu şekilde kullanıyorum şuan düzgün çalışmayan tek noktası açılışta kilit ekranının otamatik döndürmesi şimdi ben bu romu yüklemek istiyorum fakat telefonda recovery mode yok sadece odin mode var bu konuda napabiliriz veya nasıl bi yol izleyebilirim.

yoran09

Üye
merhaba arkadaşlar bügün s3 mini aldım :D ve mutluyum neyse ama şu rom olaylarını pek anlamadım şimdi ben bu 2 dosyayı indir nasıl kurucam onu pek bilmiyorum birde stock rommu ne kurmam lazımmış bana onunda linkini verirmsiniz + derse yeni başlayan ögrenciye anlatır gibi anlatırmısınızz nasıl kurucam ne yapıcam video varsa çok makbule geçer arkadaşlar

Samet.25

Konu Sahibi
Slm arkdşlar ben telefonu aldıgımda hatalı rootdan dolayı telefon tamamen kilit durumdaydı iyiki öyleydi çünkü gerçekten hurda fiyatına aldım :) her neyse telefonu param adlı bi dosyayla açtım ve rootlu şekilde kullanıyorum şuan düzgün çalışmayan tek noktası açılışta kilit ekranının otamatik döndürmesi şimdi ben bu romu yüklemek istiyorum fakat telefonda recovery mode yok sadece odin mode var bu konuda napabiliriz veya nasıl bi yol izleyebilirim.
orjinalse recovery mod mutlaka olur teli kapat acarken home ses acma ve power tusuna basili tutarak ac recovery moda girer

yoran09

Üye
arkadaşlar stock rom hangisi yüklencek acaba link fln verirmisniz rica etsem

Samet.25

Konu Sahibi
arkadaşlar stock rom hangisi yüklencek acaba link fln verirmisniz rica etsem

stock rom dedigim teldeki aldiginda yuklu gelen rom onu dememdeki amac custom rom yukleyip orjinal roma donmeden bu romu yuklemeye calisan kisilere

yoran09

Üye
arkadaşlar bu konuda harbiden çok cahilim şimdi benim telimde

4.1.2
ANA BANT
I8190XXAMA4
KARNEL
3.0.31-911083
dpi@DELL169#2
SMP PREEMPT Wed jan 30 20:19
yapım
JZO54K.I8190XXMA4

YAZIYOR ŞUAN BU STOCK ROMMU STOCK ROMSA BU DOSYALARI NEREYE ATICAM VE NASIL KURUCAM ACABA ? KUSURA BAKMAYIN BİLMİYORUM ARKADAŞLAR

hasanyangel

hasanyangel

Üye
simgeler hiç hoşuma gitmiyor yaa jellybean görsellik açısından daha güzel ama romu yükleyeceğim iniyor şimdi hadi hayırlısı :) kamera bugu, whatsapp rehberi görme bugu inşALLAH düzelmiştir.. :)

Samet.25

Konu Sahibi
simgeler hiç hoşuma gitmiyor yaa jellybean görsellik açısından daha güzel ama romu yükleyeceğim iniyor şimdi hadi hayırlısı :) kamera bugu, whatsapp rehberi görme bugu inşALLAH düzelmiştir.. :)
hic bir bug yok calismayan hic bisey yok simge olayina gelince nova launcher i yukleyip tersus gibi filan simge paketi indirirsen guzel oluyo bende boyle kullaniyorum

Samet.25

Konu Sahibi
arkadaşlar bu konuda harbiden çok cahilim şimdi benim telimde

4.1.2
ANA BANT
I8190XXAMA4
KARNEL
3.0.31-911083
dpi@DELL169#2
SMP PREEMPT Wed jan 30 20:19
yapım
JZO54K.I8190XXMA4

YAZIYOR ŞUAN BU STOCK ROMMU STOCK ROMSA BU DOSYALARI NEREYE ATICAM VE NASIL KURUCAM ACABA ? KUSURA BAKMAYIN BİLMİYORUM ARKADAŞLAR
stock rom indirdigin dosyalari telefonun hafizasina at teli recovery moda al flashla burdan bu kadar soyleyebilirim ayrintili bi sekilde anlatmam imkansiz yazsamda anlamsssin zaten 4 4 luk hemen bu islere girmeden nette bak biraz youtubede filan custom rom yukleme diye arat sonra tele bisey olmasin bisey olmazda duzeltmeyi bilmedigin icin sıkinti yasayabilirsin

oznkrts

oznkrts

Üye
orjinalse recovery mod mutlaka olur teli kapat acarken home ses acma ve power tusuna basili tutarak ac recovery moda girer

Evet biliyorum kombinasyonları yapıyorum sonra çıkan ekranlar sırasıyla

wolume up continue
wolume down cancel (restat phone)

contine dedigin zaman odin mode açılıyo yani recovery yok bi çözüm varmı

yoran09

Üye
son soru bu dosyaları rarlımı atıcaz rarsızmı ?
sagolasın bu arada

Samet.25

Konu Sahibi
Evet biliyorum kombinasyonları yapıyorum sonra çıkan ekranlar sırasıyla

wolume up continue
wolume down cancel (restat phone)

contine dedigin zaman odin mode açılıyo yani recovery yok bi çözüm varmı
o download mod recovery moda girmen lazim

oznkrts

oznkrts

Üye
Sanırım en iyisi bi video atmam :)

hasanyangel

hasanyangel

Üye
:D o zamanda kasmaz inşALLAH :)

yoran09

Üye
arkadaşlar bana bi yardım edin yaw müsait olan biri skypeden falan nasıl yüklücez bunu :D adım adım yapalım :D daha dosyaları rarlımı atıcam ararsızmı atıcam onu bilmiyorum + bilsemde daha teli p.ç ye baglayamadım :D bu arada tek becerdim recovery mode girebilmek :D

f_conq

f_conq

Üye
Arkadaslar bu romu yuklemek icin cwm ye gerek yok mu? Stock recoveryden mi yukleyecegiz?

hasanyangel

hasanyangel

Üye
Değişiklikler:
  • çevrimdışı şarj bizim tarafımızdan bir sıfırdan yapılan (beta, bazı hatalar mevcut olabilir)
  • Tüm sistem GCC4.7 ile derlenmiş!
  • pil gelişmeler
  • güncellenen CM kaynakları
Özellikler

• RIL (call/messages/3G)
  • 2D/3D HW Hızlanma
  • GPS ve A-GPS - hızlı düzeltme almak
  • GLONASS navigasyon
  • pusula
  • ses (her hoparlör / kulaklık / mikrofon)
  • sensörleri
  • Wi-fi
  • Bluetooth ve A2DP desteği
  • Tüm yerli tethers (Wifi / BT / USB)
  • yerli Wifi halata
  • Kamera (Normal / panorama / video kamera)
  • Google Play
  • tam CM10.1 işlevsellik
  • CPU uyku modu
  • App2sd destek
  • SIM Araç Kiti
  • OVP
  • ADB
  • titreşimsiz
  • tam donanım video hızlandırma (720p)
  • YouTube HQ
  • Wifi doğrudan
  • 3.0.84 çekirdek
  • BLN (arka bildirimleri) desteği
  • çevrimdışı şarj (beta)
  • Yeni BT / GPS / Wifi / çevrimdışı şarj / ses sürücüleri ve - adamcağız Samsung'un olanlar artık!
Sorunlar

• hiçbiri

DOWNLOAD CM:

DOWNLOAD GAPPS:
kardeşim ben yükledim ama telefon açılırken cyanogenmod diye dönüp duruyor bu ekranı hiç geçmiyor :( böyle kaldı çok uyuz oldum