Uygulama s3 mini "bu video oynatılamıyor" hatası


ozgunb

ozgunb

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar s3 mini telefonum var. Telefon kendi çektiği videolarda bile " bu video oynatılamaz" hatası veriyor. Bilgisayara atmaya çalışınca da aynı şey oluyor. Çektiğim fotoğrafları da bozuk diyerek açmıyor.
 

eriki

Üye
sen bence o telefonq formatı bas
 
TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Hafızan doluysa boşalt
 
legolas29

legolas29

Üye
Formatla olmazsa garantiye yolla
 
ozgunb

ozgunb

Üye
    Konu Sahibi
Büyük ihtimalle garantiye yollarım
 
karayel90

karayel90

Üye
Kayıt edilen dosyalar nereye kaydediliyor telefon hafızasınamı yoksa sd kartamı eğer sd karta kaydediliyorsa sorun sd kartta olabilir
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt