S3 Lollipop Rom Yükleyemedim Bir Türlü

Sponsorlu Bağlantılar

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
S3 Lollipop Rom Yükleyemedim Bir Türlü
Arkadaşlar xda daki 5.0 Lollipop NameLess romunu ve gapps paketini indirdim twrp ile factory reset/wipe data yaptım romu ve gapps paketini flaşhladım ama sürekli res atıp açılış animasyonuna tekrar dönüyor. Nerede yanlış yaptım acaba yardım eder misiniz? Romun konusu bu:

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
Ikisini ard arda flashlama.telefon açılsin bekle sonra kapat gapps i flashla

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
Hata kernel kaynakymış onu yapınca düzeldi. Ama romdan pek memnun kalmadım stabil olana kadar 4.4.4 e devam. :)

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
rom atınca içindeki kernel de değişiyor zaten. nasi açılış animasyonunda kalıyor anlamadım.

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
dED
rom atınca içindeki kernel de değişiyor zaten. nasi açılış animasyonunda kalıyor anlamadım.
Dediğinizi bende biliyorum ama dediğim gibi romun kendi kernelinde açılış animasyonunda takılı kalıp reset atıyor. Arter97 kernelini romu ve gapps paketini flashladıktan sonra direk falashladım ve açıldı. Ama dediğim gibi romun performansını hiç sevmedim biraz zaman vermek gerekecek sanırım. :)

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
dED

Dediğinizi bende biliyorum ama dediğim gibi romun kendi kernelinde açılış animasyonunda takılı kalıp reset atıyor. Arter97 kernelini romu ve gapps paketini flashladıktan sonra direk falashladım ve açıldı. Ama dediğim gibi romun performansını hiç sevmedim biraz zaman vermek gerekecek sanırım. :)
hee tamam bende diyorum niye öyle :) kendi kerneli bozuksa romu bile düşünemiyorum :) blekota v9 + boeffla kernel kafam rahat suan :)

antizem_47

antizem_47

Üye
Ben ard arda flashliyorum hata vermiyor .
wipe/data resetle nameles.zip flashla tekrar gappsi flashla reebort btii

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
Ben ard arda flashliyorum hata vermiyor .
wipe/data resetle nameles.zip flashla tekrar gappsi flashla reebort btii

Artık gerek kalmadı. 5.0.2 Resurrection mix romunu kullanıyorum. Teşekkürler yorumun için.

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
bahsettiğin rom sıkıntısız mı?
xda dan mı indiriyoruz?
Çok sıkıntısı yok. Gayet iyi. xda dan yakip ediyorum dün yada bugün yeni versiyonu çıkmış. Romun yapımcıları gerçekten çok uğraşıyor. Deneyebilirsiniz.

ciwano0114

Üye
Dostum indiririm de. şebeke problemi olur mu. olursa modem dosyası varmı?

Birisi510

Birisi510

Üye
Videolu anlatım mevcut. Belki yardımcı olur.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
Dostum teşekkürler ilgin için sorun çözüldü. Yöneticilerden biri kapatabilir mi konuyu?

• Beğen
Tepkiler: Birisi510
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
bende temasem 5.0.2 kullandım. gözlemlediğim sorunlardan bir tanesi cihaz sürekli 1400 mhzde çalışıyor ekrana dokunmasam bile.haliyle dakkada %1 sarj yiyor.muzik çalarda takılma sorunu mevcut

başka sorun görmedim

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
bende temasem 5.0.2 kullandım. gözlemlediğim sorunlardan bir tanesi cihaz sürekli 1400 mhzde çalışıyor ekrana dokunmasam bile.haliyle dakkada %1 sarj yiyor.muzik çalarda takılma sorunu mevcut

başka sorun görmedim
Resurrection Remix romunu tavsiye ederim sürekli romu güncelliyorlar ve çok çalışıyorlar. :) Daha iyi olacaktır rom.

ciwano0114

Üye
Resurrection Remix romunu tavsiye ederim sürekli romu güncelliyorlar ve çok çalışıyorlar. :) Daha iyi olacaktır rom.
Rom un yüzde 30 u na yakın bir kısmı türkçe dil değil. . Onun için bütün özellikleri kullanmaz duruma geliyor. Bir de bazı uygulamalar da kapanma sorunu oluyordu. Mega wipe yapmadığım için mi acaba?

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
Rom un yüzde 30 u na yakın bir kısmı türkçe dil değil. . Onun için bütün özellikleri kullanmaz duruma geliyor. Bir de bazı uygulamalar da kapanma sorunu oluyordu. Mega wipe yapmadığım için mi acaba?
Bilemiyorum açıkçası. Belki ondan olabilir. Dil konusunda ise ayarlar kısmında çoğu yer Türkçe ama Türkçe olmayan kısımlarda var. Çoğu romda öyle.

ciwano0114

Üye
Cm12 lolipop (beta ) çıkmış s3 için. Xda da. .
Deneyen varmı

Üst Alt