S3 Cm Kurmalımıyım

• 11 Ekim 2013
  • 395 Okunma
  • 3 Cevap

1. Merhaba arkadaslar S3 um var gayet memnunum fakat rom konusunda biraz meraklıyım ve de acemiyim bu cm nin son sürümünu kurmalımıyım sizce artıları ve eksileri nelerdir simdiden tesekkürler

Yazan: ege099
  2. Sarji cok yiyor bu eksisi ama performans mukemmel bu artisi en son 10.2 cikti herhalde

3. Benim icin şarz fazla önemli değil yani kurmami tavsiye edermisin performans onemli benm icin bide daha 3 aylik telefon garantide bi sıkıntı yaratırmı

4. garantiyi bozar ama ben gonderigimde ilgileniyorlardi. cm cok sikici ve sade bi rom kamerasi da orjinale gore daha kotu cekiyor haberin olsun. performans olarak iyi ama. aokp yada pac-man kurabilirsin en azindan kendine gore ayarlar yaparsin. cm10.2 ne kadar iyi calisiyi bilmem ama ben 10.1 tabanli pac-man kullaniyorum sarj olarak 4.1.2 ile tek fark ekran kilitliyken orjinale gore daha cok sarj harciyor kullanimda fark goremedim. arkadasin telefonuyla karsilastirdim bi cok kez. tarayici daha iyi indirme hizinda baya fark var. benim icin orjinal romdan eksikleri klavyedeki pano, kamera kalitesi(her ortam icin fark yok bazen yakin resimler cekiyor) ve kilit ekrani

Yüklüyor...
19/11/2018 - 18:37