Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146
EviLXHarD

EviLXHarD

Üye
Ya ben rom u yükledim ram çok yiyor Kernel yüklü smart pause filan da yok kartal kardeşim bi anlatim yaparmisin sen nasıl kurdun romu

kartal2378

kartal2378

Üye
Boeffla kernel 6 beta 4 kullan

• Beğen
Tepkiler: EviLXHarD
kartal2378

kartal2378

Üye
Ustten ucuncu olani indirip recovery den flashla dostum

• Beğen
kartal2378

kartal2378

Üye
Ya ben rom u yükledim ram çok yiyor Kernel yüklü smart pause filan da yok kartal kardeşim bi anlatim yaparmisin sen nasıl kurdun romu
Romu recovery den flashlamadan once megawipe dosyasini recovery den flashla ki temiz kurulum olsun.sonra romu flashla.daha sonra ustte versigim kerneli flashla.2 veya 3 gun icinde rom oturur bir kac lez acip kapattiktan sonra.ok

• Beğen
EviLXHarD

EviLXHarD

Üye
Kartal Kardeşim Mega wipe dosyasının linkini atabilir misin zahmet olmassa.

kartal2378

kartal2378

Üye
Bende var ama nasil yuklerim buraya bilmiyom.nette yaz cikiyor hemen

EviLXHarD

EviLXHarD

Üye
up

Son düzenleme:

sadik9898

Üye
selamın aleyküm bu blekota s5 i9300 v7 romunu kurmak istiyorum daha önce hiç rom kurmadım yani bir bilgim yok biri bana yardımcı olabirmi açık açık lütfen sorunsuz olarak kurmak istiyorum şimdiden teşekkürler

kartal2378

kartal2378

Üye
E bulmussun iste ☺

• Beğen
Aziz04

Aziz04

Üye
Kemera başarısız hatası verdi.:off: Benzer sorun yaşayan var mı aranızda? ve bu sorunu nasıl giderebilirim.
:sos

kartal2378

kartal2378

Üye
selamın aleyküm bu blekota s5 i9300 v7 romunu kurmak istiyorum daha önce hiç rom kurmadım yani bir bilgim yok biri bana yardımcı olabirmi açık açık lütfen sorunsuz olarak kurmak istiyorum şimdiden teşekkürler
Rot islemi yap.philz recovery i kur.sonrada rom dosyasini recovery den flashla.en basit anlatimi bu dostum.anlatim yapan siteler var

kartal2378

kartal2378

Üye
Kemera başarısız hatası verdi.:off: Benzer sorun yaşayan var mı aranızda? ve bu sorunu nasıl giderebilirim.
Stock kernel yukle kamera duzeliyor.sonra istersen yine boefla kernel kurarsin kamera hatasi vermez.ok

Aziz04

Aziz04

Üye
Stock kernel yukle kamera duzeliyor.sonra istersen yine boefla kernel kurarsin kamera hatasi vermez.ok
Hocam rom kurulumundan sonra imei null null oldu boefla kernel ile geri getirdim. Ancak şimdide stock kernel yüklersem imei 0049 hatası almaz mıyım? Daha önce benzer durumla karşılaştımda o yüzden

sadik9898

Üye
Rot islemi yap.philz recovery i kur.sonrada rom dosyasini recovery den flashla.en basit anlatimi bu dostum.anlatim yapan siteler var

sorun şu ki rot, philz, recovery, flash bunlar ne onu bilmiyorum

mr_luci

Üye
Digiturkplay programı maalesef çalışmıyor. Yoksa gayet akıcı stabil rom.herkese tavsiye ederim. Digiturkplay çalışmadığı için ben mecburen rom degiscem

Aziz04

Aziz04

Üye
[/QUOTE]
Stock kernel flaşladım bu kez de samsung logosunda kaldı cihaz açılmıyor. Wipe yaptım ama fayda etmedi. Bide sorunlar olmasa :dayak:
Sorunu çözdüm beyler. Önerilen cwm PhilzTouch. Farklı cwm kullanırsanız benim gibi kamera hatası alırsınız. PhilzTouch cwm ile kurulum yapın :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sait56 ve Turkcell21
kartal2378

kartal2378

Üye
Stock kernel flaşladım bu kez de samsung logosunda kaldı cihaz açılmıyor. Wipe yaptım ama fayda etmedi. Bide sorunlar olmasa :dayak:

Sorunu çözdüm beyler. Önerilen cwm PhilzTouch. Farklı cwm kullanırsanız benim gibi kamera hatası alırsınız. PhilzTouch cwm ile kurulum yapın :)
Ben hep soyledim philz recovery diye arkadaslar.banamisin demiyor herseyi flaslayip tele kuruyor bu

ilker712

Üye
Arkadaslar hersey iyi guzel hos da ben teli kapatip sarja takinca telefon yeniden aciliyor ayni problemi yasayan varmi ve de yoksa cozumu nedir. 2. Bir husus verdiginiz kernelin ne gibi bir faydasi oluyor

kartal2378

kartal2378

Üye
Boyle bir zorunla karsilasmadim hic.kerneli kurunca hem stabilite hemde super ozellestirmeler yapiliyor.boeffla config isimli apk yi kuruyosun kerneli kurduktan sonra ve cpu gpu pil ekran ozellikle ses konularinda degisiklikler yapabiliyosun.mesela hoperlor sesi harika oluyor.kurunca daha iyi anlarsin kardes

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
kardeş ses çok fazla çıkıyor acaba nasıl düşürebilirim bir program var mı acaba sesin orjinal stock romdaki gibi olmasını istiyorum

Üst Alt