Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146
HAM ZA

HAM ZA

Üye
Blekotayı bende kullandım ama bi zaman sonra klavye kendini kapatıyor ve restart yapana kadar da açılmıyor bunun çözümü nedir?

EviLXHarD

EviLXHarD

Üye
Her Şey Güzel Hoş Çok Kullanışlı Bir Rom Ama Bazı Özellikler Neden Yok Mesela Smart Pause Touch Sensivity Filan Veya Nereden Açabiliyoruz Bu Özellikleri Reading Mode Da yok :/ Touch Sensitivity ile smart pause olsa yine iyi

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Her Şey Güzel Hoş Çok Kullanışlı Bir Rom Ama Bazı Özellikler Neden Yok Mesela Smart Pause Touch Sensivity Filan Veya Nereden Açabiliyoruz Bu Özellikleri Reading Mode Da yok :/ Touch Sensitivity ile smart pause olsa yine iyi
Bazı özellikler donanımsal olması gerekiyor
Yazılımla çözülmez :)
Blekotayı bende kullandım ama bi zaman sonra klavye kendini kapatıyor ve restart yapana kadar da açılmıyor bunun çözümü nedir?
Bende de öyle oluyor çözümünü bilmiyorum
Çok fazla ram kullanıyor bunun çözümü varmı ?
Agalar ram cok kasiyor kernel falan rami gevsetmedi cok guzel rom silmeye kiyamiyorum lutfen yardimci olunChrome guncellenince ariza cikartiyor bilginize. Ram konusuyla ilgilenirseniz sevinirim rom cok guzel ancak ram kullaniminin optimize edilmesi gerekiyor guzel haberlerinizi bekliyorum. Eli ize saglik iyi gecelerVe tarayici uzerinden video acmiyorAcaba video acilmama problemi telefonun kendi tarayici yazilimini kurmadigimdan olabilirmiArkadaslar kurarkene sakin kendi tarayicisini iptale almayin video acmama ve kayma gibi problemler cikartiyor diger tarayicilarda. Sabahtan beri kurcaliyorum rom daki tek kusur fazla ram kullanimidir
Ram için boefflanın google playde ram düşürmek için uygulaması var ama ücretli
Ses ayarları için olan uygulamasıda var o ücretsiz ;)

• Beğen
Tepkiler: EviLXHarD

ilker712

Üye
Kernel ne işe yarar arkadaslar kursam şu blekotayı hızlandırırmı ?

EviLXHarD

EviLXHarD

Üye
Peki o telefonda çalıştı ise bütün S3 lerde o özellik donanımsal özellik olması gerekmiyor mu peki neden benim telefonum da yok biraz devrik bir cümle oldu ama ya niye öyle oldu benim S3 um ya bi parçasınımi çaldılar acaba

ilker712

Üye
Hayir evil s3 lerde oyle bir destek yok

mhmtenes

mhmtenes

Üye
Forum xdada romun yapımcısı boeffla kernel,stock kernel paylaşmış isteyen olursa boeffla kernelin linki buda stock kernel

• Beğen
Tepkiler: crazyali
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim kusura bakma pek bilgim yokta bu evil s3 ne oluyor bize orjinal s3 deyip çakma s3 mü sattılar
Bazı özellikleri öylesine koymuşlar çalışmaz bide o resimdeki eski sürüm çalışmayan özellikleri kaldırdılar

• Beğen

erkane007

Üye
Ben suan bu romu kullanmiyorum ama smart pause bende calisiyordu

• Beğen
EviLXHarD

EviLXHarD

Üye
Ben suan bu romu kullanmiyorum ama smart pause bende calisiyordu
Şuandada Yeni Sürümdede Çalışıyormu Kardeşim Bende o özellik bildirim panelinde yok neden çalışmıyo olabilir ?
Yani Neden Bildirim Panelinde Yok Poff Ya :/

dark_stone6

Üye
Karnel basil cm den yuk live zip lo do sussing yoke mu plan acid stability mi .?

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
merhabalar arkadaşlar sizce hangi versiyonunu yüklemekiyim 7.0 nasıl bide şarj ve perfomans konusunda bir sıkıntı var mı acaba

erkane007

Üye
Şuandada Yeni Sürümdede Çalışıyormu Kardeşim Bende o özellik bildirim panelinde yok neden çalışmıyo olabilir ?
Yani Neden Bildirim Panelinde Yok Poff Ya :/
Ben bu surumu kurmadim zaten onceden kurmustum
Suan Qs i9300 v2.7 kullaniyorum en stabil 4.4.2 romu note2 tabanli s5tema paketiyle s5 gorunumu veriliyor ama smart pause gibi ozellikler yok ben stabililikten yanayim :)

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
Arkadaslar romu dün yükledim herşey çok iyi fakat ciddi bir sorunla karşılaştım telefon görüşmesi yaparken karşıdan ses alamıyorum, sesim gidiyor hoparlör açınca da sıkıntı yok sadece ahizeden karşı tarafın sesini alamıyorum.Efextreme romdan geçiş yaptım herşeyiyle süper ama bu sorunu nasıl aşarım

kartal2378

kartal2378

Üye
Ben bu romu kullaniyorum bir haftadir.ama sizdeki hicbir sorun bende yok.gayet stabil ve hatasiz.calismayan birseyde yok smart pause falan hersey calisiyor. Anlamiyorum benim s3 mu farkli sizinkimi.bu rom nerdeyse kusursuz. Bi yerlerde yanlis yapiyorsunuz bence.boeffla kernel beta 3 kullaniyorum.ram kullanimi harika.ses optimizasyonu cok iyi.

• Beğen
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
kartal kardeş 7.0 kullanıyorsun yoksa 5.3 sürümünümü hangisi daha iyi şarj olarak kararsız kaldım

kartal2378

kartal2378

Üye
V7 kullaniyorum.zaten digerleri beta. V7 stabil

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
kardeş bende yükledim şimdi karnelden sanırım ana ekranda geçiş yaparken arada ekran kayıyor gibi oluyor acaba karnelden mi stock karnel yüklü şuan agni karnel nasıl yükleyebilirm

Üst Alt