Yardım S3 4.3 ten 4.1.2' ye nasıl dönüş yapılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

RootBey

RootBey

Üye
    Konu Sahibi
S3 4.3 ten 4.1.2' ye nasıl dönüş yapılır ?
Evet arkadaşlar sorum gayet açık nasıl dönebilirim ? 4.1.2 Ye Türkiye romu olacak orijinal. İmei kaybı falan yaşar mıyım ?
Kimse var mı

mustikose

mustikose

Üye
İmei kaybı nereden çıkarıyorsunuz herkeste bundan korkuyor ben alakasını kuramıyorum hiç. S4 de ben 4.4.2 den 4.2.2 ye sürüm düşürdüm orjinal romla hiç bir şey olmadı kardeşim.

The Shadow

The Shadow

Üye
4.3 ten 4.1.2 türkiye romuna dönüş yaparsan imei uçar. 4.3 teki modemi yüklersin geri gelir :oke:
İmei kaybı nereden çıkarıyorsunuz herkeste bundan korkuyor ben alakasını kuramıyorum hiç. S4 de ben 4.4.2 den 4.2.2 ye sürüm düşürdüm orjinal romla hiç bir şey olmadı kardeşim.
Her cihazın kendine göre farklı huyları var, s3 te 4.1.2 den 4.3 e geçerken efs güncellemesi olduğu için geri döndüğünüzde imei uçuyor. Yani s4 te imei uçmadı diye s3 te de uçmayacak diye bir şey yok :)

RootBey

RootBey

Üye
    Konu Sahibi
S3 te böyle bir şey var :D
4.3 ten 4.1.2 türkiye romuna dönüş yaparsan imei uçar. 4.3 teki modemi yüklersin geri gelir :oke:
Şunu tam olarak anlatırsan güzel olacak.

Her cihazın kendine göre farklı huyları var, s3 te 4.1.2 den 4.3 e geçerken efs güncellemesi olduğu için geri döndüğünüzde imei uçuyor. Yani s4 te imei uçmadı diye s3 te de uçmayacak diye bir şey yok :)

bydadaloglu

Üye
Evet arkadaş ın s3 de böyle dönüş yapmıştık imei uçtu. Aman dikkat

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
bunun için orjinal imei kullanın başınız agrimasin