S.E.Ç. Tarifesi Hakkında

• 28 Eylül 2012
  • 1419 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar.

Dün akşam telefondan Avea'nın sitesine baktım ve S.E.Ç. tarifesinde aylık 1 GB internet 10 lira demişti. Şimdi tekrar bilgisayardan baktım ama sadece S.E.Ç. faturalı müşterilerimiz yararlanabilir diyor. Faturasız hatta S.E.Ç. bağlan paketini kullanan var mı ?

Yazan: __crazy
  2. Seç sadece faturalı için sanırım. Bende faturalıya geçtim. Ayda 20 liraya her yöne 500 dk. her yöne 5000 sms ve sınırsız internet

3. Bana da faturasız hatta lazım 500 sms ve 500 mb internet paketleri bir arada var ama bana 500 sms az gelir

4. 500dk 5000sms sınırsız internet kampanyası devam ediyor mu ?

5. Az once aradim kampanya degismis 500 dk 5000 bin sms 20 tl sinirsiz internet istersen +10 tl toplam 30 tl dedi musteri hizmetleri hevesim kursagimda kaldi yaw

6. Faturalı hat için mi yoksa faturasız hat için mi sordun?

7. numara taşımayla aveaya glenler de bi ara bu seçten yararlanıodu

8. sınırsız internet dediğiniz belli bir kotadan sonra hızı düşenden mi

9. Dogrudur

10. 30 eylülde bitti kampanya arkadaşlar.S.E.Ç tarifelerinden sadece faturalı aboneler faydalanabiliyor.

11. Arkadaslar hattimi Avea'ya tasidim ve tasimadan once bayiye sordum Avea'ya gelenlere bir yil boyunca indirimliymis. Ben sec tarifesinde 200 dakika 5000 sms ve 1 gb interneti 29 liraya yaptim ama Avea'da olanlara 200 dakika 15 lira. Ayrica hattim faturasiz.

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar hattimi Avea'ya tasidim ve tasimadan once bayiye sordum Avea'ya gelenlere bir yil boyunca indirimliymis. Ben sec tarifesinde 200 dakika 5000 sms ve 1 gb interneti 29 liraya yaptim ama Avea'da olanlara 200 dakika 15 lira. Ayrica hattim faturasiz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 15:09