S^3 telefonlar için formatsız,flashsız, 2 dk de Hackleme yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

ciwan__47

ciwan__47

Üye
c7 belle olmadi...

Muhammedkoklu

Muhammedkoklu

Üye
Uygulamayı yükledim kurdum ama yüklemeler klasorunde görünmüyor uygulama nereye kayboldu acaba peki ben bu uygulamayı nasıl çalıştıracam uygulama yöneticisinde de görünmüyor kaldıramıyorum da tele format mi buram ne yapsam acaba...

xinanux

Üye
Uygulamayı yükledim kurdum ama yüklemeler klasorunde görünmüyor uygulama nereye kayboldu acaba peki ben bu uygulamayı nasıl çalıştıracam uygulama yöneticisinde de görünmüyor kaldıramıyorum da tele format mi buram ne yapsam acaba...

bu yöntemi yapman için sertifikan olması gerekir yoksa cert hacki kuramazsın cert updateri kurmuşsundur oda uygulamalarda nokia ovi provisioner olarak gözükür.

bey_as

Üye
e52 de olur mu kardeş

melgklay1

Üye
Ya harbiden konuyu açan arkadaşa Allah sabırlar versin.. kesin pişman olmuştur.. hep aynı sorular hep aynı cevaplar.. bi önce yapılan yorumları okuyun ya.. ''sertifikam olsa niye hackliyim'' hah lafa bak! peki sertifika al ve git tema efekti yükle hadi görelim!!! yada mod..

neyse.. bu arada n8 belle de yapamadım kardeş.. hack it bastım rompatcher çıktı ortaya.. önce bi denedim olmamış.. rompatchera tıkladım reset attı.. tekrar denedim yine olmamış.. hack it sildim yine olmamıştı.. rompatchera bastım yine reset bidaha denedim yine hüsran.. sadece bi arkadaş 5 - 10 dk bekleyin sonra basın demiş şimdi onu deniyorum..

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
konu bi sene önce açılmış. :@:@

ysny

Üye
e71 de ise yaramadı :(

antifener_ali

Üye
bi kere bu programı kurabilmek için telefonun hack li olması lazım

User46m

Üye
arkadaşlar ve syn admin benim tel c5-03 dediğiniz linki idirdim ama zip dosyasın açmıyo tel ben hc bise bılmıyom zıp,exe,pdf dosyalarını açmıyo ne yapmam lazım telı hack lemem lazım yardım !

mhmtyvz33

Üye
opda bir işe yaramıyor arkadaş being produced yazıyor günlerdir bekliyorum birşey yok zaman kaybı boşa girmeyin

manolyam63

manolyam63

Üye
sadece ızmalı program mı bu...

Üst Alt