S^3 telefonlar için formatsız,flashsız, 2 dk de Hackleme yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
tşkler

SilentOne

SilentOne

Üye
teşşekkurler

hotboy_ist

Üye
    Konu Sahibi
ok öncelikle tesekkurler yuklendi ama sys klasorune ulasamıyorum rompatcher yukledım calıstırınca resetlenıo kaldırdım sys dosyalarına gıremıorum n8 kullanıyorum

kardeş teşekkür ederim ama 5800 v52.007 de işe yaramadı galba.sertifikasız birşey yüklemeye kalkınca yine hata veriyor.rompatcher de yüklenmiyor.:ağlarım:

ARKADAŞLAR UYGULAMALAR MENUSUNDEN HACK IT! Uygulamasını ÇALIŞTIRDINIZMI ACABA ? Sadece yüklemek yetmez...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ARKADAŞLAR UYGULAMALAR MENUSUNDEN HACK IT! Uygulamasını ÇALIŞTIRDINIZMI ACABA ? Sadece yüklemek yetmez...
programın ikonuna tıkladım,artık programı silebilirsiniz gibi bi ingilizce yazı çıktı,bende programı kaldırmadım.kill me ye girdim,CertProvisionerServer diye açık birşey vardı.neyse işte sonra unsigned birşeyler yüklemeye kalkınca yine hata verdi.yani kısaca olmadı şimdi tekrar kurdum yine CertProvisionerServer diye yazan şey açık kendi kapansın bekliyecegim.ilgin için sagol...:oke:

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
bence gerek yok bunlara :) Kurun C6 Fwsini bakın keyFinize ^^

COKOPRENSSS

Üye
tessürler ama cihaz garantı dısı kalırmı? hack tele format attıkmı eskı halıne gerı donermı?geri aimal mumkunmu yaniiii?

yunusemre1

yunusemre1

Üye
c7 de denedim sonuc super

hotboy_ist

Üye
    Konu Sahibi
Valla arkadaşlar bende n8 oldugu için s60/v5 de sonuç nasıl olur bilemem ama bu hack tüm symbianlar için geçerli imiş. Zaten talimatlara uyunca problem kalmıyo. Şahsen bizzat ben yaptım ve problem yok. Çalışmayan arkadaşlar tekrar kursunlar programı tekrar denesinler. Bu arada hala sertifika sorunu yaşıyorsanız Leftup sertifikası ile dosyalarınızı sertifikalayabilirmişsiniz en kötü ihtimal. CODERUS un sitesinde yazıyor.

Adgjmptw11

Üye
Ya beyler ben yeniyim biri şu hack işi nedir biri anlatsın ya bizde öğrenelim

muratcf

Üye
n8 denendi onaylandı :)

muratcf

Üye
onaylanmadi tel göçtüüü gitti herseyim gitti yedekte almamıstım ama olsun gene yaptım bi şekilde tel açıldı gene hard format atarak tekrar hack yaptım bu seferde ovi stor yok ne yapıcem bilmiyorum ama genede hack degdi önerim yedekleyim hack yapın 2-3 defa teli açın kapayın sorun yoksa yoktur

soysal3442

Üye
N8'de denedim onaylandı :oke::oke: Teşekkürler.

belco2

belco2

Üye
n8 çalışır sadece c6-01 c7 e7 onlar n8 farklı bunu unutmayın donım fark

synergy11

synergy11

Üye
Teşekkürler.. :)

catdog136

catdog136

Üye
hackledikten sonra hacki nasıl kaldırıyoruz?

ultrabal10

ultrabal10

Üye
n8 de basarili.süüpeeeeeeeeeerrrrrrrrrr:nono::nono:

mahirsvs58

mahirsvs58

Üye
Teşekkürler ellerine sağlık n8 de başarılı :oke:

kurtoglu00

kurtoglu00

Üye
zaten sys ve private klasörlerini sadece file browser ile görebiliyorsun x plore acmıyor ve hala program yüklenmiyor tel c7

uribaju

uribaju

Üye
iyi yapmışsın konuyu açmışsında ben o çinlilere niye ip mi vereyim ne anlamı kaldı şimdi bize signed ver dosyayıda yükleyelim sorunsuz

mangdaşire

mangdaşire

Üye
kardeş harbi müthişsiniz.şu anda şans eseri bi kez daha deneyim dedim oldu.yapamayanlar updateri kursun 5-10 dk sonra hack installer kursun.ikona bassın hacking yazmaya başlayacak ve rompatcher ile installserver yüklensinmi dicek.evet deyin evam edin :yuru:good::biggrin::thumbup::maxicep: müthişsiniz....:oke:

Üst Alt