S^3 seçenekler menüsü portlama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ModderFurkan

Üye
    Konu Sahibi
S^3 seçenekler menüsü portlama
bildiğiniz gibi s^3'ün seçenekler menüsü güzel görünüyor.Bu portlama işi visual(görünüm) olduğu için orjinal portun dll kitaplıkları düzenlenerek başarılı olunacaktır.Bunu 3-4 gündür araştırıyorum..Lakin şimdi yapacak kadar vaktim yok..Malum lise insanı bitiriyo :( ama fırsat buldukça dll kitaplıklarını kurcalayıp burdan paylaşacağım :D

--Usta--

--Usta--

Üye
ne farkı var S^3 un secenek menusunun ?

PriZm

PriZm

Üye
her seçeneğin arası biraz daha geniş oluyor + aralarında _______ oluyor:ehe kısacası orjinalinden daha güzel:)

bu arada tebrikler nihayet Türklerden biri portlama işlerine başladı buda birşey sayılır:ehe

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
şu arama ekranı nı da bi yan dördürse biri keşke bu kadar ilerledikse bunu da bi yapan olur diye düşünüyorum ekran yan iken orta aramaya basınca ekran dik oluyor keşke bunu da yan yapabilseniz . haa bi ara şu da vardı 5800 ın menüsünde seçenekler ve çıkış ı alta alabilmek

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Yaş 22 ve halen lise mi okuyorsun?

• Beğen
Tepkiler: İz[Mir]Kan ve ThE_kOnT
Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
ya peki symbıanın dll dosyaları hangi programlarla portlanıyoki bilsem bende uğraşacam ama programları bilmiyorum.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Peki neden? Şimdi kim inanacak senin dll modlayacağına?

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
ister 15 olsun ister 20 ne fark eder bilginin paylaşımın yaşı olmaz bravo kardeşim devam et sen portçular lazım bize :oke:

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Yaşımın 15 olduğundan dolayı böyle diyosan yanılıyorsun
Bununla ne alakası var? Dediğim, yalan yanlış bilgi vererek insanları yanıltıyorsan senin yapacağın ya da yaptığın şeylere kim güvenebilir?

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
Geçicen bu ayakları bizde lise okuduk vs.madem başladın bitir ondan sonra konu aç şimdi bu konuyu açmandaki amaç ne anlamadım

SilentOne

SilentOne

Üye
yha kapışmaya gerek yok ama tahminmce s^3 menü modunu yapmak için ev ekranına ihtiyaç olabilir ama die düşünüyom

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
yha kapışmaya gerek yok ama tahminmce s^3 menü modunu yapmak için ev ekranına ihtiyaç olabilir ama die düşünüyom
2-3 ay içinde hepsine kavuşacağız inşallah sabretmek lazım o yüzden 1 yıl daha telefonu kullanacak sırf şu N8 deki bazı özelliklerin port edilmesi yüzünden..

Eyup Mete

Eyup Mete

Üye
Tabi Sabretmek Lazım Nasıl Olsa Yabancı Sitelerde ( O Malum Siteler) Yapılır.
Hemen Ardından Kopyala/Yapıştır. Hatta ....... Farkıyla Diyerek Yayınlamayı da Sakın İhmal Etmeyin.

• Beğen
Tepkiler: dangerousyaso, emr-erock ve ThE_kOnT
emr-erock

emr-erock

Üye
Tabi Sabretmek Lazım Nasıl Olsa Yabancı Sitelerde ( O Malum Siteler) Yapılır.
Hemen Ardından Kopyala/Yapıştır. Hatta ....... Farkıyla Diyerek Yayınlamayı da Sakın İhmal Etmeyin.
:oke:

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Neyse ki bir çoğu "küstü" de gittiler. Sorsan, kadir kıymet bilmeyen insanlar küstürmüştür onları. Yemişim çalıp çırpmaya gösterilen hürmeti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt