Rüyada “Zamk” Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi


Rüyada ağaç zamkı yediğini görmek, işinizde başarı sağladığınıza ve başkasının malından fayda sağladığınıza tabir edilir. Üretimde kullanılan yapıştırıcı ya da zamk görmek, menfaate, kendi malından başkasına vereceğine işarettir. Yanında zamk bulunduğunu görmek, kötü düşünceye sahip olan birinden çıkar sağlar. Acı zamk yediğini görmek, hırs ile para kazanmaya, dünya
malına önem vermeye yorumlanmaktadır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Efe Yakup Karahanlı
Cevap
2
Görüntüleme
456
Efe Yakup Karahanlı
___kaptan___
Cevap
5
Görüntüleme
1K
BelaMonte
Cevap
0
Görüntüleme
330
BYFECI
Cevap
2
Görüntüleme
332
BYFECI
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt