Rüyada Mağara Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi


Mağara görmek, işlerini saklamak isteğinde bulunan kimse için işlerini saklamaya delalet edebilir. Rüyada mağara görmek işsiz kalmış kişiye, görev almaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret edebilir. Eğer rüyayı gören hasta veya hapis ise bu durumların hepsinden kurtulur. Bazen de mağara görmek, "Ashab-ı Kehf"in meşhur kıssasına ve rüya sahibinin ömrünün uzun ve hayırlı olmasına yorumlanabilir. Mağara görmek, korku içinde olan kimse için emniyet ve huzurdur. Eğer bir kimse düşmanından kaçtığını bir mağaraya sığındığını görürse, bu kişi düşmanı olan kişiden emin olur. Mağara görmek bir şeye çaba sarfetmeye ve dikkatli davranmaya tabir edilir. Bazen mağara görmek bir durumdan sapmaya ve kaçmaya işaret edebilir. Bir kimse mağaraya girdiğini görürse bir kimseye hile yapar. Rüyada mağara görmek sıkıntıdan kurtulmaya ve feraha erişmeye delalet edebilir.
 
x-scarface

x-scarface

Üye
Teşekkürler kardeşim.
 
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Sağolasın kardeşim
 
hikmet366

hikmet366

Üye
Teşşekkürler.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
2
Görüntüleme
154
Yavuz Selim Baltacı
___kaptan___
Cevap
5
Görüntüleme
1K
BelaMonte
NEXUS
Cevap
0
Görüntüleme
819
NEXUS
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
278
Haydar
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt