Rüyada Kıyamet Alameti Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rüyada kıyamet alametlerinden birini görmek, ortaya çıkacak bir fitne sebebiyle bir kısım toplulukların helak olmasına, bir kısım toplulukların kurtulmasına işarettir.

Rüyada güneşin batıdan doğduğunu görmek, bütün insanları etkileyecek bir durumun ortaya çıkmasına, kötüler için çıkış yollarının ardına kadar kapanmasına, iyiler için hayırlı bir dönemin başlamasına işarettir.

Rüyada deccâl adlı büyük bozguncunun çıktığını görmek, halk arasında ciddi bir kötülüğün, sapıklığın ortaya çıkmasına işarettir.

Yeryüzünü yoğun bir sis ve duman kapladığını görmek, iyi kimselerin kurtulmasına, kötüler için elem verici azabın yaklaşmasına işarettir.

Rüyada surun üflendiğini görmek, ülke yönetiminin halkı bir ceza ile tehdit etmesine, memlekette isyan veya veba salgını çıkmasına, fitne ve kargaşaya işarettir.
 
hikmet366

hikmet366

Üye
:tşk:
 
BYFECI

BYFECI

Üye
Eline sağlık
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

___kaptan___
Cevap
5
Görüntüleme
1K
BelaMonte
hikmet366
Cevap
2
Görüntüleme
482
hikmet366
hikmet366
Cevap
2
Görüntüleme
354
hikmet366
hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
312
hikmet366
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt