Rüyada “Eldiven” Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi


Rüyada eldiven görmek korunmaya ve sıkıntılar karşısında çözüm üretmeye yorumlanır. Rüyada eldiven takan kişi kendine seçkin insanların içinde yer bulur. Rüyada yeni bir eldiven takmak iyi bir işte yönetici olacağınıza yorumlanır. Başkasına ait eldiveni kullanmak pek hayırlı değildir. Eski eldiven görmek ihanete uğrayacağınıza yorumlanır.
 
x-scarface

x-scarface

Üye
:tşk:
 
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi
:rica:
 
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
teşekkürler yusuf
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
22
Cevap
2
Görüntüleme
163
PALA.
Cevap
2
Görüntüleme
155
Yavuz Selim Baltacı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt