Rüyada “Eczane” Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi


Rüyada bir erkek eczaneden ilaç satın aldığını görürse suçlamayla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Eczaneye girmek kişinin yaşamında uğrayacağı değişikliktir. Aynı zamanda eczane sağlıkla yorumlanır. İlaçlarla dolu bir yere girmek maceralı ve entrikalı bir yol olarak yorumlanır. Rüyada bir eczaneye girip ilaç satın aldığınızı görmek hasta olan yakınınızın iyileşeceğine yorumlanır.
 
hikmet366

hikmet366

Üye
Rüyada bir eczaneye girip satın aldığınızı görmek hasta olan yakınınızın iyileşeceğine yorumlanır. İnşallah Teşekkürler.
 
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt