Rütbeler Hakkında Bişisorcam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaGopA34

Üye
    Konu Sahibi
Rütbeler Hakkında Bişisorcam
arkadaşlar bişry sorcam yaw ben nasıl çavuş,binbaşı,teğmen...olabilirim bu arada negative kardeş çok sağol ellerine sağlık

jöly

Üye
<div class='quotetop'>(ceza95 &#064; Dec 6 2005, 03&#58;08 PM) [post=223048]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar bişry sorcam yaw ben nasıl çavuş,binbaşı,teğmen...olabilirim bu arada negative kardeş çok sağol ellerine sağlık
[/b][/quote]
avatarının altında yazan msj sayına göre,mesela 20 olursa onbaşı,50 olursa çavuş oluyorsun

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Ne kadar Ekmek, O kadar Köfte

Post(mesaj) sayını artır, Fakat anlamlı olsun.

Zero

Zero

Üye
Tabi bu uygulama rütbe yükseltmek için kuraldışı ve gereksiz mesajlar yollamamanız kaydıyla geçerlidir..

midnight

midnight

Üye
Keşke rep sistemi gelse,çoğu üye post arttıracam diye gereksiz mesaj yazmazdı,neyse..

CeZa34

Üye
ben yeni hesap açtım bi zamanlar ceza95 tim şimdi :.DenSiz.:

madhead

madhead

Üye
millet rütbe peşimde ya...bizim sorunumuz bu zaten...herkes koltuk peşinde...orgeneral olsan ne olacak madalya mı takacaklar..

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
modlardan rica etseydin nickini değiştirirlerdi Mesela Negative&#39;den rica edebilirdin

climax

Üye
<div class='quotetop'>(hyz53 &#064; Dec 14 2005, 07&#58;01 PM) [post=227432]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
millet rütbe peşimde ya...bizim sorunumuz bu zaten...herkes koltuk peşinde...orgeneral olsan ne olacak madalya mı takacaklar..
[/b][/quote]
süper bi laf gerçekten

<div class='quotetop'>(midnight &#064; Dec 6 2005, 03&#58;32 PM) [post=223068]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Keşke rep sistemi gelse,çoğu üye post arttıracam diye gereksiz mesaj yazmazdı,neyse..
[/b][/quote]
reput sisteminde de millet tam dilencilik yapıyo..yok teraziye tıkla yok repi unutma falan..o hepten kötü bence

mavizeybek

mavizeybek

Üye

ilginç bir durum aynısını bir zamanlar bende hissediyordum

swedeniz

swedeniz

Üye
rütbe ile adam olunsa eheeee ama sen illaki rütbe diosan konudışına git yazılan mesajlara yorum yap
tabi bu kolay yol zor yol ise paylaşmak bulduğun herşeyi paylaş ve emeğe saygı göster

jöly

Üye
bence önemli olan rütbe değil birşeyler paylaşmak ve bilgi dağarcığımızı genişletmek ben her geçen gün yeni şeyler öğrenip diğer dostlarımla paylaşıyorum&#33;

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Keşke herkes senin gibi düşünse jöly.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Arkadaşlar rütbe işini abartmayalım.Sonuçta sadece bir simgedir.Boş boş günde 100-150 msj atıp saygınlığınızı düşüreceğinize dolu dolu gidin 10-15 msj yazın isterseniz onbaşı olun...

fcinar53

Üye
doğrudur yeni gelenler rütbeye önem veriyor olabilir ama burdaki ortamı tanıdıkça rutbeyi unutacaklarına eminim önemli olan hayattan gerekli rutbeleri almak tabi bu arada siteye katılırken ne amaçla girdiğide önemli

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize MaXiCeP yönetimi adına teşekkür ediyorum.

madhead

madhead

Üye
mesela ben cep telefonumla ilgili herşeyi bu siteden öğrendim..iyiki maxicep var.. verilen rütbeler ne işe yarıyo..? sanki astlarıma emir verebileceğim..&#33;&#33;

SANCAR

SANCAR

Üye
<div class='quotetop'>(hyz53 &#064; Dec 15 2005, 05&#58;23 PM) [post=228176]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sanki astlarıma emir verebileceğim..&#33;&#33;
[/b][/quote]

çook haklısın kardeş

Vassili

Üye
babalar inanmayabilirsiniz ama bunu okumadan önce :.DenSiz.: i yine de&#287;i&#351;tirdim valla Negative yap&#305;yomuymu&#351;?nickleri bi kaç kere san&#305;r&#305;m serverler bozuk giremiyodum &#351;imdi okudum

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Nasıl anlayamadım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt