rüştüye teklif yapmadık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
Bugün yine Fotomaç ve Sabah gazetelerinde yayınlanan haberlerde kalecimiz Rüştü ve Başkanımız Aziz Yıldırım arasındaki hayali dialoglara yer verilmiş, adı geçen iki gazete yalan haber yayınlamaya bugün de devam etmişlerdir.

"Rüştü’ye şok cevap" başlığını taşıyan haberler gerçekleri yansıtmadığı gibi, oyuncumuz Rüştü ve Başkanımız Aziz Yıldırım arasındaki görüşme iki gün önce de gerçekleşmemiştir.

Başkanımız Aziz Yıldırım ve oyuncumuz Rüştü son olarak kulüp binasında Bodrum tatili öncesi bir kez görüşmüş, Rüştü, kalmak istediğini, Başkanımız da Barcelona külübü ile temasa geçileceğini söylemiştir.

Spor kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt