Rusça öğrenmek

Sponsorlu Bağlantılar

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
Rusça öğrenmek
Rusça öğrenmek istiyorum ama Rusya ya gitmek gibi bir imkanim yok. Sizce tek basima ogrenebilir miyim ?

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Biraz calisma ve ezberle evet

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
Ama daha önce Rusçayı tek basina ogrenen cikmamis :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Rusça öğrenmek için illa Rusya'ya gitmene gerek yok ki :bilmm Ben 2011 senesinde lise son sınıfta Rusça dersimiz vardı gayet güzel bir dil kolayda ama biraz istek ve heves olması lazım bulunduğun ilde Dil eğitimi veren kurum veya kuruluşlar var ise sor soruştur belki vardır :bilmm

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim

___kaptan___

___kaptan___

Üye
:rica: :tebessüm:

tfirat05

Üye
Üniversitedeyken iki dönem öğrenmiştim ama kolay gibi gözüksede zor bir dil. Akıcı konuşmak için baya terlemek gerek

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Hadi hayırlı uğurlu olsun :tebessüm:

tomm

tomm

Üye
android bir telefonun varsa memrise uygulamasını indir ordan rusça bölümüne gir ki fazla eğitim yok türkler için. Ordan sana kelimeleri öğreti memrise. Karşına çıka çıka rus harflerini de öğrenmiş oluyosun.

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
android bir telefonun varsa memrise uygulamasını indir ordan rusça bölümüne gir ki fazla eğitim yok türkler için. Ordan sana kelimeleri öğreti memrise. Karşına çıka çıka rus harflerini de öğrenmiş oluyosun.
Tesekkurler :)

tomm

tomm

Üye
bir de daha fazla bilgilenmek istiosan benimle mesajlaş rusça basit cümleler biraz da olsa kiril alfabesiyle yazabiliom seninle mesajlaşırım ve sende öğrenmiş olursun.

SM-J700F ile uygulamasından gönderildi.

hayyam482

Üye
Bende yazın almanca kasicam az. Hadi hayırlısı

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tomm

tomm

Üye
dediğim gibi memrise uygulamasını indir hatta mümkünse internette pro modunu indir her dil var daha doğrusu gerekli olan her dil var.

SM-J700F ile uygulamasından gönderildi.

Üst Alt