Rui Costa...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
Rui Costa...
Riva'nın satışına onay verilirse, yönetim buradan gelecek olan para ile Milan'ın Portekiz'li yıldızı Rui Costa için harekete geçecek.

Cimbom, ara transferde kadrosunu güçlendirmek için harekete geçti. Teknik direktör Eric Gerets, yönetime alınmasını istediği yıldızlarla ilgili olarak detaylı bir rapor verirken, Belçikalı hocanın takımda en çok görmek istediği oyuncunun Milan'ın yıldızı Rui Costa olduğu ortaya çıktı.

G.Saray'da cumartesi günü yapılacak genel kurulda Riva'daki arazinin değerlendirilmesine onay çıkarsa Rui Costa için harekete geçileceği belirtildi. Milan'da Kaka'nın yedeği olduğu için fazla forma şansı bulamayan 33 yaşındaki Portekiz'li yıldızın G.Saray'a gelebileceği vurgulandı.

Terim'in prensiydi
Rui Costa, Fatih Terim'in eski öğrencilerinden. İmparator, Milan'ın başına geçtiğinde Portekizli orta alan oyuncusunu da Fiorentina'dan İtalyan takımına getirmişti.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

maavii

Üye
kaç yıldır gündemde ancak milan la aynı gruba düşersek gelir bu gidişle...

Quattro

Quattro

Üye
hadi aziz baba al şu riva'yı da adamlar futbolcu transfer etsin.

33 lük bomba Ruiiii...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Riva'dan gelecek parayla borçlar ödenecekti.

maavii

Üye
unutmayalım ki Real Madrid de mal varlıklarını satarak kurtulmuştu mali krizden..

SANCAR

SANCAR

Üye
Kaç senedir alcez diyolar da ben pek inanmıyorum

Salihyet

Salihyet

Üye
bak gördünmü keşke gs pires'i alsaydı şimdi rui costaya kalmazdınız

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Galatasaray'ın en büyük hayali

Caine

Caine

Üye
bir klübün mal varlığının az bir bölümünü satarak borçlarını ödemesi çok mu ayıp veya çokmu komik?

şu an ki chelsa, roma, real madrid vs.... adlarını yazamadığım nice klüp bunları yapmadı mı?

hem unutmayalım ki riva zaten yıllardır boş boş yatıyor... bence floryada satılsın ve seyrantepede daha güzel tesisler yapılsın.

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
bu saatten sonra rui gelse ne olur ki rui gibi ne yetenekli futbolcular var ama onlarında bonservisleri dünyalar degerinde..

DefectoR

Desenize Galatasaray her sene bir yıldız alma geleneğini devam ettirecek

oteb

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

hidayet

hidayet

Üye
bence bu transfer galatasarayımıza yarar sağlamaz ben bu transfere sıcak bakmıyorum

oteb

Üye
<div class='quotetop'>(hidayet &#064; Dec 21 2005, 10&#58;09 AM) [post=232441]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bence bu transfer galatasarayımıza yarar sağlamaz ben bu transfere sıcak bakmıyorum
[/b][/quote]
GS&#39;a yarar sağlayıp sağlamayacağından daha öncesi acaba böyle bir transferin gerçekleşebileceğine sıcak bakıyormusun?...

hidayet

hidayet

Üye
bırakırsan bunuda biz cimbomlular düşünelim

oteb

Üye
<div class='quotetop'>(hidayet &#064; Dec 21 2005, 10&#58;30 AM) [post=232454]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bırakırsan bunuda biz cimbomlular düşünelim
[/b][/quote]
Zaten ben de düşünün diye yazdım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...