ruhsuz hagi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kikoalp

Üye
    Konu Sahibi
ruhsuz hagi
:off: :off: :vur: bir fanatik galatasaraylı olarak hagiyi şiddetle kınıyorum şükürü pek sevmeme rağmen 70.dakikada böyle bir maçta çıkartıp yerine cafercanı alarak daumun gs de olsa yapmayacağı hainliği yaptı helal olsun sana hagi aferin (bazı kelimeleri sölüyemiyorum burda ama hagiyi kınıyorum) :off:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sen ona üzülüyorsun ben bu hafta şampiyonluk turu atamadığımıza üzülüyorum... :'(

kikoalp

Üye
    Konu Sahibi
ya keşke siz yenseydiniz ya bu kadar üzülmezdik ozamann :vur: :vur:

the_patriot

Üye
100. yılda galatasaraya uefa kupasında başarılar dileriz :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by the_patriot@May 15 2005, 09:29 PM
100. yılda galatasaraya uefa kupasında başarılar dileriz :)
[post=55748]Quoted post[/post]​

Haftaya biz alırsak gs maçını ts şampiyonlar ligine gidecek muhtamelen... :hoho:

Quattro

Quattro

Üye
Farketmez biz şampiyon olalımda kim nereye katılıyosa katılsın........ :huhu:

massut

massut

Üye
Originally posted by van_hoijdonk+May 15 2005, 09:32 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(van_hoijdonk &#064; May 15 2005, 09:32 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-the_patriot@May 15 2005, 09:29 PM
100.  yılda galatasaraya uefa kupasında başarılar dileriz  :)
[post=55748]Quoted post[/post]​

Haftaya biz alırsak gs maçını ts şampiyonlar ligine gidecek muhtamelen... :hoho:
[post=55750]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Şampiyon olamadıktan sonra Feneri yensekte şampiyonlar ligine gitsekte bence hiç farketmez.100.yılımızda en önemlisi şampiyonluktu. :&#39;(

hidayet

hidayet

Üye
Galatasaraylı olarak moralmen çökmüş durumdayım :&#39;( Birde son maçları kayıpsız yeneceğimize takım olarak söz verdik diyorlardı :off: Birde fenerin yenildiği bir haftada taraftara böyle bir üzüntü yaşatılırmı :off:

İbo Bey

Üye
Ben sadece şunu söyleyim: Galatasaray bu maçta şampiyonluğu Fener&#39;e verdi&#33;

Galatasarayın şampiyon olması için Fener&#39;i kadıköyde yenmesi ve Fener&#39;in Konyasporla berabere kalmasına veya yenilmesine dua etmek olacaktır&#33; Gelin Galatasaraylılar maçı birlikte izleyelim stadımızda&#33;? (Birlikte de dua ederiz&#33;? :D )

massut

massut

Üye
Originally posted by İbo Bey@May 16 2005, 12:42 PM
Ben sadece şunu söyleyim: Galatasaray bu maçta şampiyonluğu Fener&#39;e verdi&#33;

Galatasarayın şampiyon olması için Fener&#39;i kadıköyde yenmesi ve Fener&#39;in Konyasporla berabere kalmasına veya yenilmesine dua etmek olacaktır&#33; Gelin Galatasaraylılar maçı birlikte izleyelim stadımızda&#33;? (Birlikte de dua ederiz&#33;? :D )
[post=55962]Quoted post[/post]​
ölme eşeğim ölme

İbo Bey

Üye
:artı: :artı: :artı:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Geçmiş olsun.. :)

Ama bu hafta ve şimdi tura cıkacaktık ama... :&#39;(

massut

massut

Üye
Kadıköyde çıkarsınız

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten Fener Şampiyondu kimsenin bişey verip aldığı yok:.. :)

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Buyuk baskanları ozhan canaydın ne diodu:
Artık galatasaray olarak butun kupaları gene toplamata baslamısızdır&#33;Ozlenen Galatasaray donuor&#33;
Hala guluorm Baskan war, baskan war&#33;

Rich_Toff

Üye
bırakın tartısmaları fenerbahce sampiyon

massut

massut

Üye
ah ah HAGİ ah :off:

massut

massut

Üye
Gönüllerin şampiyonuda Galatasaray.

DefectoR

beşbirlik maçtan sonra öyle demiyodunuz ama???

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evet defector haklı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt