Ruhi Mücerret / Murat Menteş


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu SahibiDublörün Dilemması Ve Korkma Ben Varım’ın Yazarı Murat Menteş’ten Doludizgin Bir Roman Daha! Sıkı Tutunun! İstiklal Harbi’nin Son Gazisi, 100 Yaşındaki Millî Kahraman RUHİ MÜCERRET; Bir Dünya Starına Nasıl Dönüşüyor? Zaten Ecelin Menzilindeyken, Esrarengiz Psikopat MASUM CİCİ’yi Haklayabilecek Mi? Mabet Filozofu AVNİ VAVdan Daha Neler Öğrenecek? NAZLI HİLAL’e, 70 Yaş Farka Rağmen Nasıl Açılacak? Ve Son Nefesinde Kelime-İ Şahadet Getirebilecek Mi? Bir Gözü Mavi, Diğeri Kahverengi Avare CİVAN KAZANOVA; Elden Düşme Ruhunu, Şeytana Neden Satıyor? Depremde Yitirdiği SERPİL SİLAHLIPERİ’yi Unutmayıp Da Ne Yapacak? Marifetli Afet FUJER FUJİ’den Kaçarken Neye Yakalanacak? Kan Kanseri Yeğeni OZAN’ı Hangi Parayla Tedavi Ettirecek? Alınyazısındaki Boşlukları Neyle Dolduracak? İntiharın Eşiğinde Tetikte Beklerken, Kimvurduya Mı Gidecek? Ziyadesiyle Kahkaha Ve Bir Nebze Gözyaşı İçeren Bu Serüvende Trenler Gemilere Çarpıyor. İstiklal Savaşı, 85 Yıl Sonra Devam Ediyor. Şakaklar Matkapla Deliniyor. Uçaklar Düşüyor. Kaybedenler Şampiyon Oluyor. Ölüler Diriliyor. Serseri Kurşunlar Uçuşuyor. Ve Reklamlar, Müşterileri Ele Geçiriyor! “100 Yaşından Küçükseniz, Bu Romanı Mutlaka Okuyun!”
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt