Rüyalardan Etkileniyorum

Sponsorlu Bağlantılar

KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
    Konu Sahibi
Rüyalardan Etkileniyorum
Baktım rüyayla ilgili bir konu açılmış ve silinmemiş bende açayım dedim. Özenti gibi algılanmasın ama.

Örneğin bi rüya görüyorum gerçekmiş gibi oluyor ve günlük hayatımda etkilenmiş bir halde yaşıyorum ama sonra geçiyor. Sanki gerçekten öyle bir şey olmuş gibi oluyor. Size de oluyor mu? Ne yapabilirim?

gökhan_er

Üye
Maalesef bu ciddi bir hastalığın belirtisi. Herkeste olmaz , Acilen Bir Psikiyatrist'e görünmen lazım , Sylemek istemiyorum ancak Şizofreni belirtilerinden biridir bu olay. Eğer gitmessen Hastalık büyük bir şekilde ilerler ve Hayaller görmeye başlayabilirsin.
Bu Mesajım ciddi yazılmıştır , dalga geçilmek amaçlı yazmadım. Ancak acilen bir Psikiyatrist'e görünmelisin yoksa sonuçları çok kötü olabilir.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef bu ciddi bir hastalığın belirtisi. Herkeste olmaz , Acilen Bir Psikiyatrist'e görünmen lazım , Sylemek istemiyorum ancak Şizofreni belirtilerinden biridir bu olay. Eğer gitmessen Hastalık büyük bir şekilde ilerler ve Hayaller görmeye başlayabilirsin.
Bu Mesajım ciddi yazılmıştır , dalga geçilmek amaçlı yazmadım. Ancak acilen bir Psikiyatrist'e görünmelisin yoksa sonuçları çok kötü olabilir.
Eminmisin :hmmm ben şizofreni belirtilerinde böyle bir şey okumamıştım

gökhan_er

Üye
Eminmisin :hmmm ben şizofreni belirtilerinde böyle bir şey okumamıştım
Tanıdığım biri doktora gittiğinde İlaç tedavisi vermişti bu teşhisi koymuştu hastanede yatmıştı ama iyileşti başlangıçı bile değil iyileşme aşaması tedavi edilmezse skıntı.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bu bahtsiz bedevı anlaşılan :ehe
geçer zamanla gençken olur öyle şeyler

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Keşke bende rüya görsem.. Uzun zamandır görmüyorum ihtiyaçta duymuyorum ama gece film izlemek gibi oluyor o anlamda görmek isterdim. Acaba yastığa kafayı attım mı direk uyuyorum o yüzden mi göremiyorum ki :D

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bende de gördüğüm rüyayı sabah hatırlamıyorum ama gün içinde herhangi bir olayı daha önce yaşamış gibi hissediyorum aslında o olayı yaşamadım sadece rüyamda gördüm ve rüyamda gördüğüm olayı gerçekte yaşıyorum ilginç yani :bilmm

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
xmustx

xmustx

Üye
Yok.dejavu hissi herkeste olabiliyor.herkeste olmasada sende bende oluyor diyelim.o aslında görülen rüya değildir.Gördüğüm rüyalarda bu hayatın bir parçası.Zaten hayat ve bu dünya duyu organlarının iletilerinin beyinde yoğrulması ve yorumlanmasıyla meydana geliyor.Kimsenin gerçek ve hayal dünyasından mahrum kalmaması dileğiyle iyi forumlar

• Beğen

H0lligan

Üye
Bende de gördüğüm rüyayı sabah hatırlamıyorum ama gün içinde herhangi bir olayı daha önce yaşamış gibi hissediyorum aslında o olayı yaşamadım sadece rüyamda gördüm ve rüyamda gördüğüm olayı gerçekte yaşıyorum ilginç yani :bilmm
aynisi banada oluyordu eskiden ama artik ruya gormuyorum yada goruyorumda hic hatirlamiyorum

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
aynisi banada oluyordu eskiden ama artik ruya gormuyorum yada goruyorumda hic hatirlamiyorum
Genelde görülen rüyalar hatırlanmazmış, bende de bazen oluyor rüya görmediğimi zannediyorum ama aradan 1-2 gün geçince ''ya ben 2 gün önce şöyle bi rüya görmüştüm'' düşüncesi oluşuyor :bilmm

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
Senin dedigin bana hic olmadi ama eskiden bana soyle olurdu
ruya gordugumu biliyorum bilincim yari acik uyanik gibiyim ama kalkamiyorum ama ruyayida istedigim gibi yonetiyorum. En son oyle gormusdum sanirim daha da bise hatirlamiyorum

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Rüyaları Sabah Namazından Öncemi Görüyosun Sonramı?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Senin dedigin bana hic olmadi ama eskiden bana soyle olurdu
ruya gordugumu biliyorum bilincim yari acik uyanik gibiyim ama kalkamiyorum ama ruyayida istedigim gibi yonetiyorum. En son oyle gormusdum sanirim daha da bise hatirlamiyorum
Senin bu yaşadığına Lucid Rüya diyorlar işte, ben sadece bir defa bu şekilde yaşadım ve aşırı ürkücüydü :bilmm somuru:

H0lligan

Üye
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bazen önce bazen sonra
Önce Gördüklerinde Mana Ara Sonra Gördüklerin Boş Rüyalardır Şeytan Rüyası Kısacası Ayrıca Dinimizde Rüyaların Önemi Ayrıdır Gördüğün Rüya Kötüyse Kimseye Anlatma Nette Araştir Manasını Belki Cinler Filan Musallat Oluyordur Besmele İle Yatıp Kalkıyormusun Dua Okuyormusun Hiç?
Aksine benim cok hosuma gidiyor hayal kurar gibi ama ayni zamanda yasar gibi :)
NOrmal Bişey Rüyalar Gelceğin Habercisidir Bazen Ben Bu Anı Sanki Yaşadim Dediğin Zamanlarda O Anı Önceden Rüyanda Görmüşsündür %100 ki İnsan Uykusu Esnasında Ruhlar Elimindedir Yani Ruhu Bedeninden Ayrılır ve Sayısız Mekanı Dolaşir Sayısız Rüyalar Görür

• Beğen
Tepkiler: falconn00
KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
    Konu Sahibi
Önce Gördüklerinde Mana Ara Sonra Gördüklerin Boş Rüyalardır Şeytan Rüyası Kısacası Ayrıca Dinimizde Rüyaların Önemi Ayrıdır Gördüğün Rüya Kötüyse Kimseye Anlatma Nette Araştir Manasını Belki Cinler Filan Musallat Oluyordur Besmele İle Yatıp Kalkıyormusun Dua Okuyormusun Hiç?

NOrmal Bişey Rüyalar Gelceğin Habercisidir Bazen Ben Bu Anı Sanki Yaşadim Dediğin Zamanlarda O Anı Önceden Rüyanda Görmüşsündür %100 ki İnsan Uykusu Esnasında Ruhlar Elimindedir Yani Ruhu Bedeninden Ayrılır ve Sayısız Mekanı Dolaşir Sayısız Rüyalar Görür
Dua okuyorum. İnternette cinlerle ilgili bir video izledim rüyayla ilgili bir bölüm vardı. Şüphelenmeye başladım :hmmm

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Aksine benim cok hosuma gidiyor hayal kurar gibi ama ayni zamanda yasar gibi :)
yani ben bir defa yaşadım ama aşırı ürpertici şeylerle uğraştım rüya da sonrasında da çok istedim yaşamayı ama bir daha olmadı işte :(

H0lligan

Üye
  • Beğen

Üst Alt