Rovio Mobile] Angry Birds Rio oyununda hangi sürüm en son çıkan ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
    Konu Sahibi
Rovio Mobile] Angry Birds Rio oyununda hangi sürüm en son çıkan ?
şuan telde bu kurulu : [Rovio Mobile] Angry Birds Rio v1.00(0) Symbian^3 Signed ( bu ay yayınlanmış )

ama bunlarıda buldum : Rovio Mobile Angry Birds v1.2.1 ( 2010 yılında yayınlanmış )

Rovio Mobile Angry Birds v1.4.1 ( 2010 yılında yayınlanmış )

[Rovio Mobile] Angry Birds Seasons Easter Eggs! v1.04(0) Symbian^3 Signed ( geçen yayınlandı )

hangisi eskisi hangisi yeni kafam karıştı. bende dediğim gibi en üstteki kurulu. diğerlerini bunun üzerine kurabilir miyim ? yoksa benim ki eski mi ? kafamı karıştıran nokta ise. v1.0 ın bu yıl yayınlanması. diğerleri ise en alttaki hariç 2010 yılında yayınlanmış. iyice kafam karıştı.

kafamı karıştıran nokta hangisi eski, hangisi yeni sürüm ? v1.4 en son desek 2010 da çıkması garip değil mi ?

muratcan1905

Üye
en son seasons easter eggs çıktı diye biliyorum ondan önce rio ondan öncede ana oyun

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
    Konu Sahibi
ben tersten mi yüklemişim yani ?

bi arkadaş Allah rızası için burada link vererek sıralarsa bende o sırayla yükleyeyim. iyice kafam karıştı. sanırım tersten yükledim sırayla. ben ilk çıkandan oyuna başlayıp yeni çıkanlara dogru gitmek istiyorum. umarım anlatabildim. sağolun.

muratcan1905

Üye
bu oyun 3 farklı sürümden oluşuyor öncelikle
ilki angry birds yani ana oyun
seasons özel günlerde çıkarılıyor hallowen christmas gibi günlerde.
rio ise bize 8 nisanda çıktı ( 7 de olabilir ) rio da tamamen farklı bir sürüm o meşhur yeşil domuzlar gidiyor yerine başka şeyler geliyor.

sıra budur.

bu ana oyun

http://www.maxicep.com/symbian-3-oy...gry-birds-v1-5-3-symbian-3-signed-471372.html

konuya girince yazanları uygulayın yani önce 1.4.2 sonra 1.4.3 sonra benim verdiğim linktekini yükleyin zaten verdiğim linke tıklayın orada hepsinin adresi verilmiş.

seasonsın ilk sürümünü şurdan indirebilirsiniz

http://www.maxicep.com/symbian-3-oy...-seasons-v1-01-1-symbian-3-signed-434325.html

http://www.maxicep.com/symbian-3-oy...ine-s-day-v1-2-0-symbian-3-signed-457611.html

http://www.maxicep.com/symbian-3-oy...ick-days-v1-03-0-symbian-3-signed-472146.html

http://www.maxicep.com/symbian-3-oy...ter-eggs-v1-04-0-symbian-3-signed-484332.html

sırayla indirip kurun sorun olmayacaktır konularda yazan şu şu sürüm kurulu olmalıdır gibi notlarada dikkat edin.

bu angry birds rio

http://www.maxicep.com/symbian-3-oy...irds-rio-v1-00-0-symbian-3-signed-483003.html

sırası önemli değildir ana oyundan bağımsız çalışır.

umarım yardımcı olur

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
    Konu Sahibi
peki teşekkür ederim kuruluma geçmeden birşey daha sorup kuruluma geçecegim. bölüm bölüm bitirip mi yenileri sırayla kurayım ? yoksa hepsini şimdi üst üste kurayım mı ? hangisi daha sağlıklı olur.

--

önce bunları kuruyorum :

Rovivo Mobile Angry Birds v1.4.2 Symbian^3 Signed
RovioMobile Angry Birds v1.4.3 Symbian^3 Signed

sonra bunu kuruyorum :

[RovioMobile] Angry Birds v1.5.3 Symbian^3 Signed

sonrada bunları değil mi ?

Rovio Mobile Angry Birds Seasons v1.01(1) Symbian^3 Signed

RovioMobile Angry Birds Seasons Happy Valentine ’s Day! v1.2.0 Symbian^3 Signed

Rovio Mobile Angry Birds Seasons Happy St. Patrick Day's v1.03(0) Symbian^3 Signed

[Rovio Mobile] Angry Birds Seasons: Easter Eggs! v1.04(0) Symbian^3 Signed

şimdi merak ettiğim , dediğim gibi şimdi hepsini oturup kurmak mı daha iyi yoksa level level geçip bitireyim öyle mi kurayım ? birde bunlarda sertifika sıkıntısı çıkar mı ?

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
peki teşekkür ederim kuruluma geçmeden birşey daha sorup kuruluma geçecegim. bölüm bölüm bitirip mi yenileri sırayla kurayım ? yoksa hepsini şimdi üst üste kurayım mı ? hangisi daha sağlıklı olur.

--

önce bunları kuruyorum :

Rovivo Mobile Angry Birds v1.4.2 Symbian^3 Signed
RovioMobile Angry Birds v1.4.3 Symbian^3 Signed

sonra bunu kuruyorum :

[RovioMobile] Angry Birds v1.5.3 Symbian^3 Signed

sonrada bunları değil mi ?

Rovio Mobile Angry Birds Seasons v1.01(1) Symbian^3 Signed

RovioMobile Angry Birds Seasons Happy Valentine ’s Day! v1.2.0 Symbian^3 Signed

Rovio Mobile Angry Birds Seasons Happy St. Patrick Day's v1.03(0) Symbian^3 Signed

[Rovio Mobile] Angry Birds Seasons: Easter Eggs! v1.04(0) Symbian^3 Signed

şimdi merak ettiğim , dediğim gibi şimdi hepsini oturup kurmak mı daha iyi yoksa level level geçip bitireyim öyle mi kurayım ? birde bunlarda sertifika sıkıntısı çıkar mı ?

bağımsız onlar riosu sezonsu ana oyunu farklı kur

----------Eklendi @ 00:41:01 ---------- Yazıldı @ 00:40:09 ----------

sertifika sıkıntısı çıkmaz merak etme signed hepsi

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
    Konu Sahibi
yeesuf pardon ama anlayamadım ne demek istediğini dostum.

muratcan1905

Üye
hepsini üst üste kur ek bölüm ekliyor yani var olan bölümleri atmıyor asla
hepsini kur bence daha zevkli oluyor hemde 40 kere uğraşmazsın tabii bazen kurarken sorun oluyor silip yeniden kuruyorsun kayıtlar falanda gidiyor yani önce bitirip sonra üst paketi kurarsan silmen gerekirse emeklerin boşa gider bence hepsini birlikte kur en sağlıklısı ve mantıklısı bu bence sertifika sorunuda olmaz özellikle signed sürümlerinin linklerini verdim

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
sonra bunları demişinya ilk önce istedğini kurabilirsin
1.4.2
1.4.3
1.5.3
bunları sırayla kurabilirsin
seasons taki sırada doğru
ister seasonsu ister ana oyunu kur anladın

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
    Konu Sahibi
1.4.1
1.4.2
1.4.3

1.5.3

ve sonrasında seasonsları kuracagım sırayla.

geç oldu en iyisi yarın kurmak. şuan telde bu var.

[Rovio Mobile] Angry Birds Rio

bunu hiç silmeyeyim o zaman ? zaten bağımsızmış. bi sıkıntıda çıkmaz anladığım kadarıyla. yarında diğerlerini kurarım sırasıyla.

çok teşekkür ederim. çok dua ettim.Allah razı olsun. Allah işlerinizi rast getirsin.
iyi geceler.

gokmena

gokmena

Üye
angry birds seasons'da o kadar kurmana gerek yok son çıkanı yani easter eggs'i kurdun mu diğer season lar da çıkıyor

muratcan1905

Üye
ben öyle olmuyor diye biliyorum ama dene istersen ama büyük ihtimal önceki sürüm gerekiyor veya güncelleme hatası gibi bir hata alırsın.

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
    Konu Sahibi
bencede öyle olmaz.çünki kurulması için bi önceki gerekli değil mi ? ben sırayla kuracagım. henüz rioyu oynuyorum. o bitmeden kurmayayım diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt