Route66 Yazılımı Kullananlar Lütfen Baksın Kafayı Yiyeceğim.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lagers

Üye
    Konu Sahibi
Route66 Yazılımı Kullananlar Lütfen Baksın Kafayı Yiyeceğim.
Merhaba arkadaşlar,

Samsung S5620 monte telefonum ilk öncelikle. Route66 programından 20 euro'ya programı satın aldım herşey tamam yani ! Hatta dışarı çıktım baya bir kurcaladıktan sonra minibüse bindim minibüsün istikamatini bidiğimden dolayı adres tarifi yaptım, doğrusu o kadar uğraştan sonra çok sevindim herşey tıkırında idi ama sonrasında konumumu falan bulmamaya başladı. Mesela yaya olarak adres tarifi yapıyorum GPS yolu bulmuyor bazen öylece bekliyor. Bazen de buluyor ama ileri, sağa, sola git gibi uyarıları yapmıyor. Bazen de yol tarifi yaparken GPS bağlantısı gidiyor sanki tamamen konumumu bile bulmuyor. Sürekli bunu tekrarlıyor.

Ayrıca nereden destek alabilirim bu konu hakkında Türkiye Disbrütörü kimler? Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim paket servis işine gireceğim bu yüzden işe de giremiyorum ya adresleri bulmak için satın almıştım.

baranselona

baranselona

Üye
meü-ayarlar-gps ayarlarından gps verilerini indirmeyi deneyin ve sonra route 66 programına girmeyi deneyin

lagers

Üye
    Konu Sahibi
Hocam hangi ayarlar biraz daha açar mısın acaba? Hangi GPS verileri daha doğrusu? Navigasyon programı mı yoksa normal kendi menü ayarlarından mı?

Not: Şu an ayarlar kısmından telefonun kendi GPS verilerini indiriyorum. Yapmam gereken başka bir şey var mı acaba?

baranselona

baranselona

Üye
telefonun kendi GPS ayarlarını kastetmiştim :) onu indirdikten sonra dışarda veya cam kenarında yerinizi hızlıca bulması gerek vede yol tarifini kullanabilmeniz gerek eğer bi ayarı bozulmamışsa

lagers

Üye
    Konu Sahibi
telefonun kendi GPS ayarlarını kastetmiştim :) onu indirdikten sonra dışarda veya cam kenarında yerinizi hızlıca bulması gerek vede yol tarifini kullanabilmeniz gerek eğer bi ayarı bozulmamışsa

Sanırım GPS ile sorun var. Menü'den GPS kısmına girdiğimde uydu ve başka hiç bir bilgi yok gösteriyor. Verileri indir dediğimde ise indirme başarısız diyor?

Not: 147 Saat kullanım yazıyor, daha önce mi indirildi o yüzden mi böyle?

Hocam dediklerini yaptım, hala bulmuyor yahu. Bir şey soracağım, tekrar yüklesem? Tekrar nasıl yükleyebilirim, belki bir ayarını bozmuşumdur kurcalarken. :oke:

Ayrıca herşeyi varsayılan, fabrika ayarlarına aldım programın. Niye hala böyle ki acaba çözemedim gitti.

lagers

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar GPS çalışmıyor sanırım, sıfır yani bağlantı normal telefonm ayarlarından da bakıyorum GPS bilgisi yok. 142 saat çalışma süresi falan diyor + program hâlâ aynı ne yapacağım yahu.

baranselona

baranselona

Üye
gpsin yerini bulabilmesi için açık havada bulunman gereklidir... ayrica ayarları yaptıktan sonra tam olarak verim alabilmeniz için telefonunuzu bi kere kapatıp açmalısınızz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt