Route 66 ömür boyu navigasyon + araç kiti

Sponsorlu Bağlantılar

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
Route 66 ömür boyu navigasyon + araç kiti
Arkadaşlar bu sitedeki kampanyadan yararlanmak istiorum ancak IMEI numaramı kabul etmiyor ne yapmam gerekli bilgilendirirmisiniz.

apsomatim

Üye
imeı nosunu / olmadan gir

SilentOne

SilentOne

Üye
kabul etmiyor dio dua ette imei ni açlmasınlar

tesadüf05

tesadüf05

Üye
imei numarasının sonunda /9 die bi numara vardı / koymadan direk yaz o rakamı imei numarasının sonuna

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
zaten öyle yazmıştım diğer türlüde denedim olmadı gerçekten umarım IMEI yi patlatmamşlardır :D

viranufuk

viranufuk

Üye
hocam korkma korkma kimse patlatmamıştır aynısı bendede var daha doğrusu teli bu kampanyadan önce alanlara olmuyor bende seninki gibi sanmıştım kaç gün oldu alalı teli

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
imei numaranızı vermeyin derim kaçakçılık işinde bu tellerin imei koyarlar kabak başına patlar

deccalsufyan

Üye
kaçak degil herhalde bu
route 66nın navking deki satılan haritası route 66 sync yazılımından yükledigimiz bedava haritadan farkı varmı???
farkı yoksa bence kötü

ungood20

ungood20

Üye
bak cihaz yok ama bir ara alıcaktım almadım şimdi almıycam galaxy alıcam artık da bu neden kabul etmiyor şundandır sen aldıktan sonra kampanya cıkmıştır.
Cünkü ilk alanlar cok pişmanlar.

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
galaxy nin tek farkı android kullanıyor olması bada umarım kendini geliştirir çünkü ben wave alırken aslında tasarımı çok hoşuma gittiği için aldım :D teknin özelliklerin hepsi aynı olduğu için bir de bakarsınız yakında hackerlar bunada android yükler :D

OğuzcanAbi

Üye
:hmmm ben kampanya göremedim yaw:hmmm

llevventt

Üye
Arkadaşlar bu sitedeki kampanyadan yararlanmak istiorum ancak IMEI numaramı kabul etmiyor ne yapmam gerekli bilgilendirirmisiniz.

İmei numaranızı yazarmısınız ?

--------------- Ekleme ---------------

kampanya kodu geçersiz olanlar imei numarasını yazabilirler

romess

Üye
imei numaranı kabul etmemesi sorun değil..Ara navkingi sana kod veriyorlar zaten.. Olmadı r66 nın yazılımını internetten indirip telefonu yığın bellek modunda bağla bilgisayara, kaydol ordan satın al..

erem.qns

erem.qns

Üye
ya bn giriş yaptım. Fakat ücretsiz deil ki. Sadece %40 indirim var

llevventt

Üye
125 TL den 75 TL ömür boyu navigasyon ve araç tutacağı hediyedir.

zalbarcan

Üye
ömür boyu navigasyon deil satın alırsan ömür boyu harita ;)

llevventt

Üye
66.com dan ya da route sync programından satın alırsanız araç tutacağı vermiyorlar :)

Lucky53

Üye
Arkadaşlar internet üzerinden uğraşmadan direkt müşteri hizmetlerini arayın oradan alın daha hızlı ve güvenli....

garfield.es

Üye
ya bu kampanyada 75 tl ye harita alınca bu pakete sur ve yuru paketide dahil mi sur ve yuru paketide omur boyu mu yoksa sadece harita mı alıyoruz ?

sadece harita alıyorsak hicbir anlamı yok zaten